PANUSTA MEISTRITE LIIGALE TASUTA!

Sel nädalal otsustatakse Meistrite Liigas viimased veerandfinaali pääsejad. Põnevusetendusi jagub kui Juve peab lööma vähemalt kaks väravat Atleticole ja Liverpool proovib Münchenis kohalikust Bayernist jagu saada. Pakume sel nädalal kõikidele Meistrite Liiga mängudele panustamist täiesti tasuta. Tehes vaid 5€ suuruse sissemakse saad Coolbetist automaatselt 20€ suuruse tasuta panuse!

Kasuta seda pakkumist nii:

1. Ava endale Coolbetis konto SIIT! 2. Tee vähemalt 5€ suurune sissemakse boonuskoodiga ML20 ja saad koheselt 20€ suuruse Tasuta Panuse. 3. Liigu Sport -> UEFA Meistrite Liiga ja tee meelepärased valikud. Ilmub ennustuspilet, millel tuleb klikkida “kasutan tasuta panust” ja ennustus kinnitada. PS: Võidud makstakse välja koos tasuta panusega. Nt (panustades 20€ Tasuta Panuse koefile 2,0 on võidu puhul sinu kontol 40€) Reeglid:
  • Tasuta 20 € Panuse pakkumine kehtib ainult SpordiGuru kaudu Coolbetis konto avamisel 12.03-13.03.19 kell 23.59.
  • Tasuta 20€ panuse saamiseks tuleb teha 5€ suurune sissemakse boonuskoodiga ML20.
  • Tasuta panuse jaoks lubatud valikud on välja toodud lehel “Tasuta Panused”, mis ilmub menüüsse lehe vasakul poolel, kui logid sisse oma kontole.
  • Tasuta panust saab kasutada ka kombopanustes ning livebetis. Tasuta panus tuleb panustada ühe korraga. Tasuta panuse peab läbi mängima 6 korda miinimukoefitseindiga 1.7, enne kui võidud saab välja võtta või kasutada mõnes teises tootes.
  • Lisaks antud pakkumisele võib kasutada ka teisi tervituspakkumisi.
Julkaistu: 11.03.2019