SpordiGuru mänguvihjed

Jälgides SpordiGuru vihjeid on panustamisega lihtne alustada. Pakume mahlakaid vihjeid kogenud mängijatelt, kes on oma ala eksperdid jalgpallis, korvpallis, tennises ja isegi näiteks e-spordis. Ei puudu rahvusvahelised kui ka kohalikud sündmused. Liitu meiega Facebookis ja ole vihjetega kursis!    

Juba lõppenud

Mänguvihjed

SpordiGuru pakub mänguvihjeid pea kõikidele liigadele ja spordialadele maailmas. Lisaks suuraladele jalgpallile, korvpallile ja jäähokile on esindatud ka sellised alad nagu snooker, vormel 1, e-sport jne. Meie mänguvihjetes leiad hea väärtusega koefe favoriitidele kui ka nn “underdog-dele”. Iga vihje puhul vaatame läbi kõik turu koefitsientide pakkujad ja lisame vihjele kõrgeima koefi, mille võid Eesti turult leida. Vihjed üritame kirjutada nii varakult kui võimalik, et SpordiGurudel oleks piisavalt aega panused asetada. Meie vihjeid kirjutavad oma ala spetsialistid ja loomulikult järgivad nad ka ise panustades. Vihjete arutelud toimuvad meie (SpordiGurude arutelud) Facebooki grupis. Tegemist on suletud grupiga, nii et julgesti tuleks sellega liituda. Grupis on oma reeglid, mida tuleks jälgida, et arutelud püsiksid asjakohased. Kui oled spordiennustusest huvitatud ja soovid liituda aruteludega või siis neid lihtsalt jälgida, siis tasub grupiga liituda. Eestis on kõige populaarseimaks panustamiseks klassikaline enne mängu tehtud ennustus. Kõige populaarsem valik on 1×2, ehk mängu võitja. Tuleb valida milline meeskond võidab mängu, või siis mäng jääb viiki. Meie spetsialistid oma kogemustepagasiga teevad valikuid just nendele sihtmärkidele, kus leidub väärtust. Väärtus peitub operaatorite teadmatuse taga, ehk koefimeistrid on pannud tõenäosustega puusse, või siis puudub neil täpsem ülevaade mängust, vigastustest, ilmast, kohtunikust jne. Kõikide profesionaalsete ja algajate panustajate tööks ongi leida turud, kus saab väärtust, mis tagavad maksimaalselt kõrge tootlikuse pikemas perspektiivis. Kõik vihjed, mida me oma lehel jagame ongi just loodud sellselt, et annaksid meie lugejatele võimalikult suure kasumi pikema perioodi jooksul. Alati enne postitust vaatame üle, milline operaator pakub parimaid koefitsiente meie vihjele. Ka siin kehtib reegel, et mida kõrgemat koefi mängime, seda kasumlikum see on pikas perspektiivis. Meie listist leiad kõik Eestis litsenseeritud operaatorid ja neis kõigis võiks olla konto kui on soov järgida edukalt meie vihjeid, kuna tihtipeale puuduvad head valikud mõne teise operaatori juures. Vaata siit eestis litsenseeritud ja meie soovitatud spordiennustuslehti 2018 aastal!  

Parimad mänguvihjed

Millised on siis need seigad, mis teevad need parimateks vihjeteks? Esiteks on SpordiGuru vihjed lugejatele täiesti tasuta ja vabalt kasutatavad. Soovime pakkuda parimaid vihjeid igaks päevaks! Parimad vihjed on ka loomulikult need, mis alati lähevad pihta. Mitmed lehed reklaamivad, et neil on parimad vihjed, kuid tegelikult sellist terminit ei ole isegi olemas. Variatsioonide arv on niivõrd lai, et ükski vihje ei ole kindel võit. Tegelikult on parim mänguvihje vaataja silmades. Vihjeid tasub lugeda ja valida need, mis on endale sobivaim ja tundub parim. Parimad mänguvihjed on meie arvates need, mis pikaajaliselt vaadates toodab kasumit ja loob mõtet panustada. Loodame, et suudame äratada huvi ka harrastajates, ja miks mitte ka proffides. Ideid, mõtteid ja uusi viise kuidas ennustada erinevaid alasid.

Tasuta mänguvihjed

Tasuta mänguvihjed on alati parimad kuna need on lihtsalt saadaval. Tänapäeval on internetis mitmeid saite, mis pakuvad tasuta vihjeid. Häid mänguvihjeid võib otsida isegi näiteks Google-ga. Mõned inglisekeelsed lehed pakuvad suurepäraseid tasuta vihjeid näiteks NBA, NFL ja NHL mängudele on SBR ja Oddshark. SBR (Sportsbook review) on vägagi populaarne mänguvihjete portaal ja nad pakuvad vihjeid ka Youtube kanalis videona. SpordiGuru on oma vihjete üle samuti uhke. Meie tagasimakseprotsendid on üle 100% ja liigade ja mängude valik on lai. Lisaks leidub meie lehelt ka kohalike liigade vihjeid.  

Mänguvihjed ja algtõed alustajale

Kui alustad panustamisega, siis tasub lugeda meie lehel kirjeldatud algtõdesid kuidas panustada. Edukaks panustajaks saab vaid oskusega oma kassat hallata, koefe lugeda ja analüüsida. See kõik parandab tulemusi märkimisväärselt. Mõned kiired näpunäited:

  • Halda oma kassat: ära mängi liiga suurte panustega
  • Märgi üles kõik oma panused
  • Mängi üksikpanuseid mitte kombosid
  • Mängi turu parimate koefidega
  • Kasuta spordiennustusboonuseid
  • Panusta ainult liigadele millest on arusaam

Oleme oma lehele teinud ka põhjalikuma õpetuse nendest näpunäidetest. Lisaks leiad sealt infot veel kuidas koefe arvutatakse ja mida tuleks arvesse võtta. Kuidas ja milliseid boonuseid kasutada jne.