Spordiennustuse algtõed

Mis on spordiennustus?

Spordisündmustele panustamise ajalugu ulatub välja Vanasse Roomasse. Sellest võtsid osa nii tavalised inimesed, orjad ja loomulikult keisrid. Raha pandi mängu nii gladiaatorite võitlustele kui ka hobuste võiduajamisse.

Aja möödudes on mõned asjad muutunud, aga mitte palju. Asja põhituum on jäänud samaks – lisada vürtsi ja hoida lemmikule veelgi kõvemini pöialt.

Spordiennustus Eestis on veel lapsekingades, kuid mängijaid lisandub aasta aastalt. Ei saa neile pahaks panna, kuna tegemist on väga atraktiivse meelelahutusvormiga, kus võiduvõimalused on tunduvalt suuremad kui näiteks mängides loteriid. Keskmiselt tagastavad hasartmängukorraldajad mängijatele 95% panuste summast, mis tähendab, et pikas perspektiivis tavamängija kaotab ca 5% oma kogu panuste summas. Mõnikord võidad, mõnikord kaotad.

Loomulikult on ka Eestis raha teenivaid panustajaid, kuid nende osakaal ei ületa 5%. Raha teenimiseks peab tegema korralikku eeltööd ja peab nägema koefitsientides väärtust.

Parimad spordiennustused Eestis:

Millised on Eesti parimad spordiennustsportaalid? Nimekirja meie arvustuste põhjal leiad alt. Lisaks vaata veel milline operaator pakub parimat livebeti ja parimaid koefitsiente.

 1. 1.
  500% sissemakseboonus kuni 50€
  Boonuskood: 4XBOONUS
 2. 2.
  130% kuni 100€ boonust
  Boonuskood: SPORDIGURU
  Arvustus tulemas
 3. 3.
  100% kuni 100€
  Boonuskood: Ei ole vaja
 4. 4.
  100% kuni 100€ + 2x10€ tasuta panus
  Boonuskood: Ei ole vaja
 5. 5.
  100% kuni 200€
  Boonuskood: Ei ole vaja
 6. 6.
  Boonuskood: Ei ole vaja
  Arvustus tulemas
 7. 7.
  100% kuni 100€
  Boonuskood: Ei ole vaja
 8. 8.
  100% kuni 100€
  Boonuskood: SPORT
 9. 9.
  250€ Piletilevi kinkekaardi loos
  Boonuskood: Ei ole vaja
 10. 10.
  30€ suurune boonus
  Boonuskood: Täpselt 30€ suurune sissemakse
 11. 11.
  100€ eest riskivabu panuseid
  Boonuskood: Aktiveeri konto alt
 12. 12.
  Boonuskood: Ei ole vaja
 1. 1.
  500% sissemakseboonus kuni 50€
  Boonuskood: 4XBOONUS
 2. 2.
  130% kuni 100€ boonust
  Boonuskood: SPORDIGURU
 3. 3.
  100% kuni 100€
  Boonuskood: Ei ole vaja
 4. 4.
  100% kuni 100€ + 2x10€ tasuta panus
  Boonuskood: Ei ole vaja
 5. 5.
  100% kuni 200€
  Boonuskood: Ei ole vaja
 6. 6.
  Boonuskood: Ei ole vaja
 7. 7.
  100% kuni 100€
  Boonuskood: Ei ole vaja
 8. 8.
  100% kuni 100€
  Boonuskood: SPORT
 9. 9.
  250€ Piletilevi kinkekaardi loos
  Boonuskood: Ei ole vaja
 10. 10.
  30€ suurune boonus
  Boonuskood: Täpselt 30€ suurune sissemakse
 11. 11.
  100€ eest riskivabu panuseid
  Boonuskood: Aktiveeri konto alt
 12. 12.
  Boonuskood: Ei ole vaja

Mis on koefitsient ja kuidas neid saadakse?

Koefitsient – võimalus, et teatud sündmus leiab aset.

Võtame näiteks kõige populaarsema ennustuse, ehk Mängu võitja (1×2)

Näed koefitsiente mängule Saksamaa – Rootsi jalgpallis 1.52 – 4.55 – 7.00

Järelikult bookmaker (hasartmängukorraldaja) usub et 100-st mängust 65-l juhul võidaks mängu Saksamaa, sajast mängust 22 korral jääks mäng viiki ja Rootsi võidaks vaid 14 mängu. Tähelepanelik lugeja sai aru, et kui need protsendid kokku liita, siis ei tule summa kuidagi 100. Kui kõik võimalused kokku liita, saame summa 101.8%.

Mida see tähendab? See on marginaal, mida lisavad bookmakerid oma koefitsientidele, ehk ideaalis soovivad nad antud mängu käibelt teenida ca 2%. Mida madalam on marginaal, seda kõrgemad on koefid. Kunagi ei lähe mängu marginaal alla 100%, ehk sellisel juhul tekib nn „Surewin“ või „Surebet“ ja panustaja saab kõikidele valikutele panustades teenida kindla kasumi. Loe sellest allpool.

Nüüd vaatame kuidas saame protsendist teha koefitsiendi.

Võtame sama mängu ja prooviksid anda enda poolsed protsendid sündmuste juhtumiseks.

Nt: Mina arvan, et mängus on Saksamaal suurem võimalus võita, kuna Rootsi on võitnud viimasest viiest mängust vaid ühe ja Saksamaa mängib kodusseinte toel. Lisaks ei ole Rootsi suutnud Saksamaad võita peale aastat 1958. Minu protsendid:

Ehk minu meelest on bookmaker eksinud koefitsientide tegemisel ja koefis 1,52 on väärtust.

Mida arvestab bookmaker koefitsientide tegemisel?

Koefitsientide tegemisel tuleb arvestada mitmeid võimalusi, mis määravad ära protsendid mängu potentsiaalseks tulemuseks.

 • Milline on meeskonna vorm
 • Kui suur on kodumeeskonna eelis
 • Omavahelised mängud
 • Meeskonna uudised. Näiteks, kas on olulisi mängijaid kes võivad olla vigastatud,
 • Muu statistika. Näiteks, kui palju lastakse endale väravaid lüüa
 • Näiteks, koht liigas on kindlustatud ja vaja karikamängule mängijaid säästa
 • Mängude tihedus. Näiteks kui see on kolmas mäng viimase 5 päeva jooksul, annab see märku.
 • Näiteks fännid ei ole millegagi rahul. Ajakirjandus kritiseerib jne.
 • Vahel mängib ka ilm rolli. Vähem küll jalgpallis, aga näiteks suusatamises või vormelis on ilma jälgimine oluline.
 • Kohtunike statistika võib ka olla oluline mõjur mängu lõpptulemusele.

Spordiennustusega alustamine

Põhitõed paika!

Kui alles alustad või proovid panustamist spordile, siis allolev tekst on alustamiseks väga kasulik lugemine. Käime läbi millised on spordiennustuse algtõed. Selgitame lahti põhitõed, oma panga haldamised, bookmakeri valiku, arbitraažpanuste kui ka koefide väärtused.

Iga mängija peab arvestama võimalusega, et vahel tuleb vastu võtta kaotusi. Mängimise eesmärk on loomulikult see, et lõpptulemus oleks positiivne. Kui mängimine hakkab segama igapäevaelu ja majanduslikku seisu, tuleks teha paus. Selle nõu andmisega on keeruline, ehk igaüks peaks tegema otsuse, milline tundub õige.

Kassa, panuse summad

Kassa all mõtleme raha, mille oled pannud kõrvale mängimiseks. Soovitame selle raha hoida eraldatult, et oleks ülevaade mängimise arengutest ja edukusest. Mängimisega alustades võiks kasutusele võtta suhteliselt väikese kassa. Ratsa rikkaks ei saa panustamisega peaaegu mitte keegi, vaid see on pikk protsess. Üldjuhul need, kellele õnn kaela langeb veab loteriid mängides, või võidab mõne teise jackpoti. Loomulikult võib vedada ka suure koefiga kombipanuse pihta panemisega, kuid võimalused selleks on väikesed.

Spordiennustuses peab raha teenimiseks olema kannatlik ja sihikindel. Kassat kasvatatakse vaikselt ja mõõdukate panustega. Kogu kassat ei maksa panustada ühele valikule – kasuta murdosa sellest. Nii jõuad olukorda, kus riskid on väiksemad ja võidud tulevad kui saad ennustusetega pihta.

Milline on sobiv panuse suurus?

See oleneb valikust mille oled teinud. Kui sihtmärk tundub väga hea info ja tausta uurimise järel, siis võiks panus olla natuke suurem. Kui sa ei tunne ennast väga kindlalt, siis kasuta väiksemat panust või jäta üldse panustamata. Panuse skaalat mõjutavad siis mitmed tegurid nagu kassa suurus, enda majanduslik seis, valiku kindlus ja loomulikult ka koefitsient.

Mis on panuse skaala?

Panuse skaala on % sinu kogu kassast. Panustada tuleks mõõdutundlikult ja mitte kasutada näiteks 50% oma kassast ühele panusele. Üldjuhul võiks panus olla 1-10% sinu kassast.

Raamatupidamine

Raamatupidamine on üks paremaid abivahendeid hoidmaks oma kulud ja tulud kontrolli all. See aitab sul jälgida oma kassat ja lisaks veel aitab sul areneda. Saad näiteks kontrollida millistes liigades või sportides on sinu panustamine edukam. Raamatupidamist tehes soovitame alati kirja panna millisele spordile ja liigale antud panus on tehtud.

Pane kirja: Spordiala, Liiga, Valik, panuse liik (mäng/hc/alla/üle jne), kuupäev, bookmaker, panuse summa ja netovõit või kaotus.

Tavaline excel sobib väga hästi ma tulude ja kulude ülevaate koostamiseks.

Info kogumine ja analüüs

Infot koguda on väga töömahukas. Panustamisega tuleks alustada selliste aladega mida ise aktiivselt jälgid ja millest on juba teadmisi. Ala või liiga aktiivne jälgimine aitab juba eos panustamise edukusele kaasa, mis selles harrastuses on ju põhiline point. Lihtsalt jälgimine muidugi üksinda ei aita. Arvesse tuleb võtta muudki.

Jälgimine

Näiteks oled jälginud korvpalli juba noorest east saadik. Mäng on väga kõrge tempoga ja olukorrad muutuvad mängu jooksul korduvalt. Näiteks meeskond on kaotusseisus enne poolaega, kuid võidab ikkagi kohtumise. Siin astuvad mängu psühholoogilised tegurid, ehk teadmine korvpalli kohta ei muuda sind sellises seisus edukaks panustajaks.

Statistika

Statistikat tuleb jälgida. Analüüsimiseks on mitu tahku ja kõige analüüsimine võtab tohutult aega. Statistika oleneb täiesti spordialast. Näiteks tennises tuleks jälgida servi tõhusust ja jäähokis ülekaalus mängimise edukus on üheks tähtsaks jälgitavaks numbriks.

Hea vahend statistika tegemiseks on Flashscore lehekülg, kust saab vaadata liigatabeleid, eelnevaid kohtumisi, kodu ja võõrsilvõite, omavahelised kohtumised jne. Neid numbreid analüüsides võid leida häid valikuid panuste tegemiseks. Võtame näiteks jäähoki:

Mardil on kõvad teadmised NHL-ist ja ta proovib leida öistele mängudele võimalikke panuseid. Ta leiab esimesest playoff ringist mängu Vegas Golden Knights vs Los Angeles Kings mängu. Ta uurib põhihooaja mänge ja paneb tähele, et Vegas mängis põhiturniiril väga hästi. Ta paneb tähele, et meeskonnad on omavahel mänginud väga pingelisi ja võrdseid mänge, kusjuures kaks mängu on läinud lisaajale. Väravaid on kõikides mängudes olnud vähe ja ta otsustab panustada alla väkesele skoorile. Mäng lõppebki väikese skooriga 1-0 ja Toivo panus alla 5 värava mängust läheb ilusasti pihta.

Statistika annab korraliku aluse panusele, kuid ainult statistika põhjal ei saa panust teha. Statistikalööke tuleb ette, ehk näiteks meeskond on võimsas hoos ja on võitnud 5 mängu järjest, aga siis tuleb tagasilöök ja nad kaotavad mängu. Lisaks statistikale tuleks jälgida ka muud.

Statistikat on lihtsamalt võimalik jälgida näiteks Flashscore nimeliselt lehelt. Loomulikult on abiks klubide kodulehed või siis välismaine meedia kes lahkab võimalikku koosseisu jne. Kui soovid ülevaadet kuidas mingis mängus koefitsiendi on muutunud, siis heaks kohaks Oddsportal. Seal saab täpse ülevaate kuidas mingi meeskonna koefitsient on muutunud enne mängu algust. Täieliku ülevaate saamiseks on vaja konto luua, aga lihtsamad liini ja koefimuutused näeb ilma kontotagi ära.

Meeskondade kooseis ja hetkeseis

Meeskondade koosesis ja meeskonna hetkeseisu tuleb alati jälgida. Need mõlemad võivad mõjutada kõvasti mängu kulgu. Kindlasti jälgi, kas mõni oluline mängija on puudu ja milline on meeskonna motivatsioon sellele mängule. Kas neil on hirmsasti võitu vaja, või säästavad nad oma parimaid mängijaid näiteks teisipäevaseks karikamänguks.

Motivatsioon on üks suuremaid tegureid. Näiteks, mõlemad meeskonnad võitlevad pääsu eest play offi, mis teeb mängu väga oluliseks mõlemale meeskonnale. Sellistes mängudes lähevad mängijate tunded tihtipeale keema ja reegleid rikutakse suurema tõenäosusega. Võib ka juhtuda, kus ühel meeskonnal ei ole millegi nimel mängida. Koht play offis on juba kindlustatud ja võit ei muudaks midagi, samal ajal kui teisel meeskonnal on hädasti võitu vaja, vastasel juhul on hooaeg lõppenud.

Süsteempanused, kombipanused ja üksipanused

Panustamiseks on erinevaid mooduseid. Need mängijad kes panustavad lõbu pärast ja loodavad suurt võitu väikese panusega teevad kombipanuseid. Need mängijad, kes jahivad edu panustamises teevad üksikpanuseid, kuna üksikpanuse pihta panemine on tunduvalt tõenäolisem. Süsteempanuseid tehakse siis, kui on soov panna mitu panust ühele kupongile või piletile. Süsteempanuseid kasutavad nii harrastajad kui ka profid.

Mis on kombi panus?

Kombi panust kutsutakse mitut moodi: kombi, kombo, multi.

Kombi panust tehes koefitsiendid korrutatakse.

Näiteks teen valikud:

Panustades sellisele kombile 10€ võib sinu puhaskasum olla: 62.8€

Kombi panuse eesmärgiks on saada piletile suur koefitsient, kuid kuna valikuid on piletis on rohkem on ka võit tunduvalt suurem. Samas langeb võidu tõenäosus koos mängude lisamisega piletile. Kombiga pihta panemisel on võit tunduvalt suurem, kuid ka võidu tõenäosus on tunduvalt väikesem. Kombipanuseid teevad mängijad, kes soovivad kiiresti rikastuda ja teevad seda lõbu pärast, ilma korraliku eeltööta.

Süsteempanused

Süsteempanused on tegelikult täpselt sama mis üksik ja kombipanused. See lihtsalt lihtsustab panustamist kui on soov teha korraga mitut kombinatsiooni.

Näiteks võtame sama pileti:

Nüüd süsteempanuse valikutes saad kombineerida ja valida milliseid kombisid või üksikpanuseid teed mida.

Ehk siit saad valida järgmiselt:
3x üksikpanus
3x kombi panus kahe mänguga. See tähendab et sulle kombineeritakse kolm duublit (Saksamaa+Hispaania) + (Saksamaa+Jaapan) + (Hispaania+Jaapan)
1 x kombi panus kolme mänguga (Saksamaa+Hispaania+Jaapan)

See tähendab, et võid need 7 panust teha ühekordse panuse sisestamisega. Mida rohkem mänge piletisse lisad, seda rohkem on kombineerimise võimalusi.

Üksikpanused

Üksikpanused on kõige populaarsemad ja ka kõige kasumlikumad, kus tõenäolisus võita kõige suurem. Profid üldjuhul üle ühe mängu oma piletisse ei lisa.

Kindlasti ära usalda teiste soovitusi ja tee omapoolne statistika ja uurimus enne panuse tegemist!

Populaarseimad valikud panustamisel

1×2 või 1-2 ehk mängu võitja

Mängu võitja valik on kõige populaarsem panustajate seas. Mängu kohta üldjuhul 60-70% kogu panuste summast on panustatud mängu võitjale.

1 – Kodumeeskond võidab
X – mäng lõppeb viigiga
2 – Võõrsilmeeskond võidab

Juhul kui on 1-2 valik, siis kehtib sama loogika, kuid sellisel juhul puudub viigi võimalus spordialadel nagu tennis ja võrkpall.

Handikäp

Händikäpi puhul antakse ühele meeskonnale eelis.

Näiteks:

Saksamaa – Rootsi (+1) 2.35 – 3.30 – 2.65

Antud juhul on juba enne mängu algust antud Rootsile üheväravaline edu ja see tõstab Saksamaa koefi 1.52 pealt 2.35 peale. Kui nüüd panustad Saksamaa võidule, siis panuse võitmiseks peab Saksamaa Rootsit võitma vähemalt kahe väravaga. Kui aga panustad Rootsile ja mäng jääb viiki, on sinu panus võitnud.

Händikäppi saad panustada peaaegu kõikides mängudes. õ

Aasia händikäp

Händikäpist natuke erinev on aasia händikäp, mis on panustajale isegi kasumlikum. Valida saab ka võrdseid liine. Näiteks mänud Üle/Alla 3,0 värava. Kui juhtubki olema täpselt kolm väravat, siis panus tagastatakse. Allpool olevast tabelist saab natuke enam aimu millega tegemist.

Alla/Üle

Selles panustamise valikus saad panustada mitu väravat/korvi/setti jne antud mängus tuleb.

Näiteks:

Kui mängu lõppskoor on 2-0, siis järelikult oli mängus alla 2.5 värava ja valik Alla on võitev.

Moneyline

Tuleb tähele panna et panustades mängu võitjale viigi võimalusega, siis kehtib vaid normaalaeg, kuid moneyline puhul arvestatakse ka lisaaega ja penalteid.

Näiteks see sama jalgpallimäng:
1- Saksamaa 1.18
2- Rootsi 4.85

Kui mäng juhtub jääma normaalajal viiki, siis panused tagastatakse.

Arbitraažpanustamine

Arbitraažpanustamine, ehk panustamine ilma riskita. Teise sõnaga kutsutakse seda „Surewin“ või „Surebet“ ehk Eesti keeles kindel võit.

Surewin tekib siis kui mängu koefitsientide tõenäosus langeb alla 100%

Sellisest panustamisviisi Eestis tegutsevate operaatorite juures ei soosita, kui siis ainult sooviga mängu riski tasakaalustada. Üldjuhul Surewin mängijad limiteeritakse. On olemas rahvusvahelised ettevõtted, kelle juures arbitraaž panustamine on tolereeritud.

Millal Surewin tekib?

 • Bookmakeritel on erinevad arvamused
 • Bookmaker võtab positsiooni ja on kindel et tema valitud meeskond/mängija võidab
 • Juhul, kui bookmakeril on tarvis tasakaalustada mängule tekkinud riski.

Teeme ühe näite:

Kõik tundub hästi, kuna mõlematel Firmadel on oma marginaalid paigas… Aga FIRMA 1 usub, et Kontaveit võidab ja FIRMA 2 usub Kanepi võitu.

Vaatame, kust tekib Surewin

Nüüd, et kasutada ära bookmakerite erinevaid arvamusi mängu kohta, on nendest koefitsientidest võimalik mängida Surewin’i. Panustades FIRMA 2 juures Kontaveit’ile ja FIRMA 1 juures Kanepi’le.

Näeme, et siit tuleb korralik Surewin, ehk võid käibe pealt teenida lausa 7.93% kasumit, ilma riskeerimata.

Niimoodi saame tõenäosused:

Nende summa on siis 92.06%

Kõigepealt otsusta kui palju soovid sinna investeerida. Ütleme, et investeerid 200€. Nüüd kasuta koefitsiente, et arvutada oma panuse suurus.

Sinu kindel võit (Surewin) antud panustega on järgmine:

Nii, et võimalik lihtsalt teenida 15,88€ ilma riskeerimata. Kuid nii nagu öeldud, sellised panustajad üldjuhul bookmakeritele ei meeldi ja limiidid võivad olla varmad tulema, ehk enne panuse sooritamist ole kindel, et sul on olemas vastav limiiit ja koefitsienti ei ole kärbitud.

Spordiennustuse boonused

Vaatame üle mida kujutavad endast tavaliselt operaatorite pakkumised, ehk milliseid boonuste vorme hetkel turul pakutakse.

Boonused, Tasuta Panused, Riskivabad panused

Deposiidi boonus

Deposiidi boonus lisatakse sinu kontole peale deposiidi tegemist. Erinevatel operaatoritel töötab see erinevalt, ehk tuleks lugeda reegleid. Mõnel peab sisestama boonuskoodi sissemakset tehes, teisel juhul on see automaatne kui klikkida „Võta boonus“ nuppu.

Saades deposiidiboonuse, lukustatakse ka sinu sissemakse summa. Mõni firma paneb raha ühte patta, mõni hoiab eraldi boonusraha ja sinu enda depo raha. Põhimõte on üks – raha saad välja kanda alles siis kui boonuse summa on näiteks 6x läbi mängitud koefitsiendiga 1.8.

Alati tuleks reeglitest lugeda, millised on tingimused antud boonusele. SpordiGuru ei soovita kasutada sissemakse boonuseid mille läbimängimine ületab 6x ja kindlasti ei tohiks läbimängimisel olla minimaalne koef üle 1.8.

Tasuta panused

Tasuta panus on teistsugune boonuse vorm, kus saad panustada tasuta ja võita samal ajal raha. Kui sulle on lisatud tasuta panus, siis üldjuhul leiad selle oma pileti/kupongi pealt.

PS: Tasuta panus on virtuaalne raha niikaua kui see võidab! Tasuta panuse summat mängija endale ei saa. Näiteks saad 10€ tasuta panuse. Panustad selle koefiga 1.9 ManU peale. Manu võidab ja sinu võit on 10€x1.9= 19€. Nüüd lahutatakse see tasuta panuse summa sinu võitudelt: 19€-10€ =9€

Sinu võitudeks on siis 9€. Nüüd tuleb tähele panna jällegi reegleid, ehk kas pead oma tasuta panuse võite läbi mängima või mitte. Mõni operaator nõuab läbimängimist, mõni mitte.

Riskivaba panus

Riskivaba panus on samuti väga tore boonuse vorm, kuna saad teha oma panuse täitsa riskivabalt. Panustad – kaotad – saad raha tagasi. Lihtne.

Riskivaba panus on samuti üldjuhul lisatud sinu piletile/kupongile.

Nii nagu teiste boonustegi puhul, on ka riskivabal panusel oma reeglid. Mõni operaator tagastab kaotatud raha boonusena, mida tuleb veel läbi mängida (oleneb mitu korda tuleb läbi mängida, aga ei ole ideaalne lahendus)

Mõnel operaatoril puuduvad igasugused tingimused ja mõni soovib, et mängiksid läbi netovõidud riskivabalt panuselt. See on suhteliselt hea lahendus, kuna oma raha saad tagasi ikkagi.

Kokkuvõtteks

Kõik operaatorid Eesti turul pakuvad boonuseid ka oma olemasolevatele klientidele, kuid tervitusboonused on tunduvalt atraktiivsemad ja annavad võimaluse liitumisel kasu lõigata.

Kui oled alles alustav SpordiGuru, siis meie soovitame kindlasti kasutada tervituspakkumist. Näiteks sissemakseboonuse abil saad koheselt kasvatada oma kassat ja riskivaba panusega proovi suurt võitu ilma hirmuta raha kaotada. Näiteks, kui kasutad 20€ riskivaba panust, siis kindlasti tee kõrgema koefiga panus kui muidu tark mängija teeks. Põhjus ju ilmselge, ehk saad proovida jackpoti võitu ilma igasugu riskita. Ole tähelepanelik loomulikult reeglite suhtes.

Miks tuleks boonuseid kasutada?

Operaatorid kõik võitlevad oma koha eest päikese all ja pakuvad järjest atraktiivsemaid boonuseid ja isegi pärisraha. Boonused määravad paljuski kasutajate soosingud. Näiteks, milleks panustada FIRMAS1 Liverpooli võidule, kui FIRMA2 annab minu panusele veel Tasuta panuse lisaks.

Boonused tunduvad keerulised, aga kui juba ühe korra läbi proovid on järgmine kord tunduvalt lihtsam. Boonustest ei maksa mööda vaadata kuna see oleks sama kui jätta toidupoes püsikliendi pakkumised kasutamata.

Meie listis on ilusasti lahti seletatud põhipunktid boonuste kasutamiseks.

Vali oma pakkumine

SpordiGuru-st saad turu parimad pakkumised. Siit leiad operaatorid, kellelt tasub tervitusboonus võtta. Läbimängimise tingimused on lahti seletatud operaatorile klikkides.

Mida teha – SpordiGuru põhipunktid!

 1. Tutvu meie nimekirjaga ja tšeki operaatorite pakkumisi.
 2. Leia endale kõige sümpaatsem boonus – tasuta panus, sissemakseboonus, pärisraha või riskivaba panus
 3. Ava selle operaatori juures konto
 4. Viska pilk igaks juhuks boonuse reeglitesse. Põhipunktid (läbimängimise kohustus, koefitsient, kehtivus)
 5. Alusta mängimist ja ära kahtle – ole Guru

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]