Coolbet

Konto avamisel lausa 500% suurune boonus

Coolbet on tulnud Eesti ja Skandinaavia turule tormiga. Nad paistavad silma oma agressivse turunduse, usaldusväärse kaubamärgi ja loomulikult innovaatiliste lahendustega.

Coolbetist leiab kõike mida hing ihaldab. Suurepärase kasiino ja veelgi suurepärasema spordiennustuse. Kõik riskivabad panused, tasuta panused ja tasuta spinnid on ilma läbimängimise nõudeta, ehk kasutajale väga lihtsad.

Coolbetis on loomulikult eestikeelne klienditeenindus tööpäevadel kella 9.00-17.00 ja inglisekeelne iga päev öösel kella kaheni.

Miks liituda Coolbetiga?

  • 25 tasuta spinni liitumisel
  • Suurepärane spordiennustus
  • Palju toredaid kampaaniad
  • Reeglitega ei pingutata üle

Mängi Coolbet'is

Koefitsiendid

Coolbet pakub parimaid koefitsiente turul. Vähemalt puudutab see suurte liigade mängu võitja (1×2) koefitsiente. Kui vaadata kõrvalpanuseid nagu Handikäp, Alla/Üle jne, siis need vastavad turu keskmistele. Sama lugu on Livebet’i, ehk reaalajas panustamisega. Mängude valik on väga hea, eriti kui on soov panustada Eesti sporti, siis kohalikke liigasid ja erisündmusi pakuvad nad Eesti turul enim. Natuke tunneme puudust aasia händikäppide vähesuse üle, kuid tavakasutaja võibolla nendest väga ei hooli. Profiga on teine lugu.

Kui vaadata Coolbeti koefide taset, siis on neil madalaim marginaal Eesti turul, see tähendab parimaid koefe. Arvesse oleme võtnud suurte vutiliigade, NHL, KHL, NBA ja Euroliiga mängude koefe. Coolbeti keskmiseks marginaaliks on 3,68% ja jalgpallis täpselt 4%. Vaata täpsemalt meie parimate koefitsientide lehelt.

Kasutusmugavus

Coolbeti spordiennustuse platvormi on mõnus kasutada. Muideks said nad selle eest ka 2019 aasta IGA auhinna kui parim spordiennustuse toode mobiilis. Kuna Coolbet on ise arendanud kõik oma tarkvara, siis on oodata neile suurt tulevikku ja kasutusmugavuse veelgi paranemaks muutumist.

Unikaalsed lahendused

Ainsa operaatorina maailmas pakub Coolbet võimalust vaadata kuidas teised mängijad panustavad. Selleks on kaks võimalust.

  1. Mängu tasemel kliki € märki ja näed kellele on teised mängijad panustanud.
  2. Klikkides „Mängijate panused“ nuppu saad vaadata reaalajas kuhu teised mängijad panustavad.

Lisaks saab Coolbetis vaadata suurimaid võitjaid viimase päeva jooksul. Natuke on see petlik, kuna ei näita suurimaid neto võite vaid panust koos võiduga.

Kas pole lahe?

Boonused

Boonused mida Coolbet pakub on tõeliselt tasemel. Nad pakuvad seda mida näed, ehk üldjuhul puuduvad nende tasuta panustel, riskivabadel panustel ja tasuta kasiino spinnidel läbimängimiskohustused.

Tervitusboonuseks on Coolbetis võimalik valida kas siis deposiidiboonust (100% kuni 150€) või siis deposiidiboonust (500% kuni 50€). 500% boonuse läbimängimstingimus on 10x koefiga 1,7.

Kasiinohuvilistele on Spordigurul pakkuda eripakkumine vaid meie kaudu liitudes: 200 tasuta spinni Book of Dead slotikasse kui kasutad esimest sissemakset tehes koodi BOOK200.

Kokkuvõte

SpordiGuru hinnangul on Coolbet üks parimaid spordiennustuse operaatoreid turul. Coolbetis tunned, et klientide eest hoolitsetakse ja asju tehakse südamega. Nende strateegiaks on pakkuda klientidele lahedat kasutuskogemust ja suurepäraseid koefitsiente. Usume, et kliendile ongi see kõige tähsam ja sellega tuleb Coolbet suurepäraselt toime.

Üldandmed

Asutatud:
2016
Kontakt:
klienditugi@coolbet.ee
Telefon:

Boonused

Kasiino tervituspakkumine:
25 tasuta spinni + 200 spinni Book of Dead mängu
Spordiennustuse tervituspakkumine:
500% sissemakseboonus kuni 50€
Kasiino boonuskood:
BOOK200
Spordiennustuse boonuskood:
4XBOONUS
VIP programm: