Unibet

Duubelda esimene sissemakse kuni 100€

Unibet on pikkade traditsioonidega Rootsi päritolu kasiino- ja spordipanustamise pakkuja. Nende motoks on “Mängijatelt mängijatele” ning peamiseks erinevuseks teiste Eesti spordipanustamise lehtedega on unikaalne Unibet TV. Liitu 10 miljoni Unibeti mängijaga ja vaata aastas üle 50 000 otseülekande täiesti tasuta. Lisaks sellele saad esimese panuse mobiilis teha riskivabalt.

Miks liituda Unibetiga?

– 100% kuni 100€ spordiboonus(min. 10€ sissemakse)
– Korralikud koefid ja vinge valik panustamiseks
– Usaldusväärne bränd
– Tasuta otseülekanded


Mängima

Spordiennustus

Koefitsiendid

Unibet on kindlasti Spordiguru lemmikumaid portaale Eestis. Unibeti koefitsiendid on väga heal tasemel. Mängude valik ja mängude eripanuste valik on muljetavaldav. Vahel võibolla tunneme puudust Eesti sündmuste erikoefidele, kuid suuremas osas on need ikkagi esindatud. Suurimaks eeliseks teiste Eestis tegutsevate operaatoritega on Livestream sündmuste valik ehk ca 30 000 sündmust aastas kantakse üle. Nii, et kui soovid vaadata Kontaveidi või Kanepi lahinguid, siis suure tõenäosusega leiad need Unibeti LiveStreamist.

Kasutusmugavus

Unibeti kasutusmugavus on üheks nende prioriteetideks. 2015 aastal tutvustatud uus spordiennustuse platvorm on tänaseks lihvitud mugavaks kasutamiseks. Arvestades mängude ja valikute rohkust, ei nõua sobiva valiku leidmine suuremat peamurdmist. Unibet on suur rahvusvaheline bränd kellel on kvartaalselt üle miljoni kasutaja ja kõikidele ennustajate kasutuses on just nimelt seesama platvorm.

Boonused

Unibet on viimase aasta jooksul tublisti arenud. Kui varasemalt jäid boonused ja kampaaniad selgelt konkurentidele alla, siis nüüd see enam nii ei ole. Ka tervitusboonus on vägagi korralik:

Tervitusboonuseks pakub Unibet 100€ deposiidi boonust, millele lisatakse 2×10€ tasuta panust. Tasuta panused saab kahe esimese sissemaksega. Deposiidiboonus tuleb läbi mängida 6 kordselt, ehk tehes 100€ deposiidi pead tegema 600€ käivet, enne kui raha saab välja võtta.

Kokkuvõte

Spordiguru hinnangul on Unibet üks parimaid operaatoreid Eesti turul, just tänu oma tootele, mis järeleandmisi ei tee. Nii kasiinos kui ka spordiennustuses puudusi peaaegu et ei ole. Spordiguru arvates on Unibet üks paremaid spordiennustusi Eestis. Unibetiga kannatab võrdlust Betsafe, Coolbet ja Bet365. Vaid Unibet ja Bet365 aga pakuvad suurepärast live stream valikut. Eks see ongi nende põhimõte – korralik toode on kasutaja boonus.

Üldandmed

Asutatud:
1997
Kontakt:
info@unibetsupport.ee
Telefon:
N/A

Boonused

Kasiino tervituspakkumine:
100% kuni 200€ + 20 tasuta spinni
Spordiennustuse tervituspakkumine:
100% kuni 100€ + 2x10€ tasuta panus
Kasiino boonuskood:
Ei ole vaja
Spordiennustuse boonuskood:
Ei ole vaja
VIP programm: