Unibet

Duubelda esimene sissemakse kuni 50€

Unibet on pikkade traditsioonidega Rootsi päritolu kasiino- ja spordipanustamise pakkuja. Nende motoks on “Mängijatelt mängijatele” ning peamiseks erinevuseks teiste Eesti spordipanustamise lehtedega on unikaalne Unibet TV. Liitu 10 miljoni Unibeti mängijaga ja vaata aastas üle 50 000 otseülekande täiesti tasuta. Lisaks sellele saad esimese panuse mobiilis teha riskivabalt.

Miks liituda Unibetiga?

– 100% kuni 50€ spordiboonus(min. 10€ sissemakse)
– Korralikud koefid ja vinge valik panustamiseks
– Usaldusväärne bränd
– Tasuta otseülekanded


Mängi Unibet'is!

Spordiennustus

Koefitsiendid

Unibet on kindlasti Spordiguru lemmikumaid portaale Eestis. Unibeti koefitsiendid on väga heal tasemel. Mängude valik ja mängude eripanuste valik on muljetavaldav. Vahel võibolla tunneme puudust Eesti sündmuste erikoefidele, kuid suuremas osas on need ikkagi esindatud. Suurimaks eeliseks teiste Eestis tegutsevate operaatoritega on Livestream sündmuste valik ehk ca 30 000 sündmust aastas kantakse üle. Nii, et kui soovid vaadata Kontaveidi või Kanepi lahinguid, siis suure tõenäosusega leiad need Unibeti LiveStreamist.

Kasutusmugavus

Unibeti kasutusmugavus on üheks nende prioriteetideks. 2015 aastal tutvustatud uus spordiennustuse platvorm on tänaseks lihvitud mugavaks kasutamiseks. Arvestades mängude ja valikute rohkust, ei nõua sobiva valiku leidmine suuremat peamurdmist. Unibet on suur rahvusvaheline bränd kellel on kvartaalselt üle miljoni kasutaja ja kõikidele ennustajate kasutuses on just nimelt seesama platvorm.

Boonused

Mis puudutab kampaaniaid ja boonuseid, siis selles valdkonnas jääb Unibet selgelt alla näiteks Coolbet’ile ja Betsafe’ile. Pakkumisi tehakse, kuid need ei ole kuigi atraktiivsed. Sama kehtib ka tervitusboonuse kohta:

Tervitusboonuseks pakub Unibet 50€ deposiidi boonust, millele lisatakse 10€ riskivaba ennustus mobiilis ja 5 tasuta keerutust Starburstis. Deposiidiboonus tuleb läbi mängida 10 kordselt, ehk tehes 50€ deposiidi pead tegema 500€ käivet, enne kui raha saab välja võtta. Ei ole väga kasutajasõbralik.

Kokkuvõte

Spordiguru hinnangul on Unibet üks parimaid operaatoreid Eesti turul, just tänu oma tootele, mis järeleandmisi ei tee. Nii kasiinos kui ka spordiennustuses puudusi peaaegu et ei ole. Spordihai arvates ainsaks puuduseks on boonuste ja kampaaniate lahja esinemine, kuid selle korvab Unibet oma tootega. Eks see ongi nende põhimõte – korralik toode on kasutaja boonus.

Üldandmed

Asutatud:
1997
Kontakt:
Telefon:
N/A

Boonused

Tervitusboonus:
Ei ole
Esimese sissemakse boonus:
100% kuni 100€ + 5 tasuta keerutust
Boonuskood:
Et tarvitse
VIP programm: