Tonybet

100% kuni 200€ boonus kohe kätte!

TonyBet on Eesti spordisõbrale hästi tuttav ja Eesti mängusõpru rõõmustanud juba alates 2009. aastast. Spordiennustus on nende põhitoode, on ju firma asutajagi kuulus pokkeriäss ja ärimees Tony G, kes juba konkurentsi ja riske ei pelga! Loomulikult ei puudu ka kasiinomängud.

Alles hiljuti läbi TonyBet veebileht põhjaliku uuenduskuuri ja näeb nüüd hoopis moodsam välja. Mõned kuud tagasi lisatid spordialade valikusse ka hobuste võiduajamise kategooria, mis Eestis küll alles populaarsust kogumas.

Üldiselt on kasutajakogemus igati viisakas. Soovi korral saad panuseid teha ka ilma üldse kontot loomata ning kasutada Pay N Play kõiki plusse.

Mis teeb TonyBeti heaks?

  • Pay N Play tehnoloogia
  • Fookus spordiennustusel
  • Kiired väljamaksed

Mängima

Spordiennustus

Koefitsiendid

Millegi üle nuriseda ei ole. Kuna on tegemist Leedu bookiga on loomulik, et korvpallile pannakse rõhku. Nii, et kui korvpall on kirg, siis Tonybet on üks paremaid turul, kus korvpallile panustada. Samas on olemas ka kõik teised suuremad spordialad ja liigad. Tonybet kahjuks ei ole väga suurelt ennast turule sisse söönud ja kohalike liigade ja eripanuste valik on kesine.

Kasutusmugavus

Tonybet’ kasutusmugavus on keskmike hulgas. Kõik mängud leiab hõlpsasti ja panustamine on kiire. Tore on telefoniäpi alla laadimise võimalus.

Boonused

Mis puudutab kampaaniaid ja boonuseid, siis on näha, et pakkumised on tehtud rahvusvahelisele turule, ehk kaetakse suuri sündmusi, kuid kohalikke huvipakkuvaid teemasid ei kaeta.

Tervitusboonuseks pakub Tonybet 100€ suurust deposiidiboonust. Boonuse saamiseks tuleb teha vähemalt 20€ deposiit ja sinu sissemaksele lisatakse 100% boonusena juurde. Boonus tuleb läbi mängida 5x koefiga vähemalt 1,5.

Kokkuvõte

Spordiguru hinnangul on Tonybet korralik operaator, kuigi spordiennustuse koha pealt jääb ehk Eestis turuliidritele alla. Suurematele korvpallisõpradele on Tonybet väga õige valik kuna sealt leiab mängudele suurepärased koefitsiendid ja iga mängu kohta ports eripanuseid.

Üldandmed

Asutatud:
Kontakt:
info@tonybet.ee
Telefon:

Boonused

Kasiino tervituspakkumine:
100% kuni 120€ + 120 tasuta spinni
Spordiennustuse tervituspakkumine:
100% kuni 100€
Kasiino boonuskood:
Ei ole vaja
Spordiennustuse boonuskood:
VIP programm: