PAF

Konto Avamisel 10€ suuruse sissemaksega 100 tasuta spinni

Paf Kasiino on üks eesti esimesi ning ka parimaid onlinekasiinosid, kuid spordiennustuses ollakse turu parimatest natuke maas. Iseenesest on tegemis suurepärase kasutusmugavusega portaaliga ja kui oled nn pühapäevapanustaja, siis sobib see ideaalselt.

Boonuseid ja kampaaniad on Pafis heldelt. Kui oled nende klient, siis saad tihti eripakkumisi oma e-mailile või siis lehel asuvasse postkasti. Ja pakkumised on head ja ilma läbimängimise tingimusteta.

Lisaks on Pafis tasemel teenindus ja loomulikult tasuta sisse ja väljamaksed. Kõik töötab kui õlitatult.

Miks liituda Pafiga?

  • 100 tasuta spinni esimesel sissemaksel
  • Eksklusiivsed Paf mängud ja turniirid
  • Lahedad kampaaniad ning ausad reeglid.

Mängi PAF-is!

Koefitsiendid

PAF on tegelikult kõige vanem tegija Eesti turul endise portaaliga Spordiennustus.ee. Tänapäeva PAF kasutab Kambi spordiennustuse tarkvara. Kambi on Unibetist välja kasvanud kolmandale poolele spordiennustusteenust pakkuv ettevõte. Kuigi plaform on sama mis Unibet’il, siis toote erinevus on portaalidel olemas. PAF-i pakett on „lahjem“ versioon Unibeti omast, kus tihtipeale madalamad koefid, kesisem valik LiveBet mänge ja live streami puudumine. Üldjuhul ei leia PAF-ist eripanuseid kohalikele sündmustele. Suuremad kohalikud liigad on esindatud.

arrow-icon

Kasutusmugavus

PAF-i kasutusmugavus on suurepärane. Vaata, et üks parimaid Eesti turul. Lehtede laadimine käib kiiresti, kõik on loogiline ja arusaadav. Arvuti versioonis tundub nagu kasutaksid mobiili, aga see ei häiri.

Boonused

PAF ei ole traditsiooniline spordiennustuse pakkuja ja selle tulemusena ei ole pandud ka nii suurt rõhku atraktiivsete spordiennustuse pakkumiste tegemisele, kuna süsteemid ei luba seda mugavalt teha.

Tervitusboonuseks pakub PAF 100 tasuta spinni mängu Book of Dead. Tervituspakkumine on väga hea, eriti kui oled alustav mängija ja ei soovi teha suurt sissemakset.

Kokkuvõte

SpordiGuru hinnangul on PAF kogenud, super mugav kasutada ja ilma suuremate puudusteta operaator. Väikesed vajakajäämised spordiennustuse osakonnas on, kuid harrastajale väga sobilik portaal, kus kõik suuremad sündmused olemas korralike koefidega.

arrow-icon

Üldandmed

Asutatud:
Kontakt:
support.ee@paf.com
Telefon:

Boonused

Kasiino tervituspakkumine:
100 tasuta spinni Book of Dead mängu
Spordiennustuse tervituspakkumine:
Kasiino boonuskood:
Puudub
Spordiennustuse boonuskood:
VIP programm: