Optibet

Alustajale 100€ eest riskivabu panuseid

Optibet spordiennustuse portaal on igas mõttes hästi üles ehitatud. Väga lihtne kasutajaliides, mängija jaoks suurepärane lojaalsusprogramm ja fookus Baltikumile on kõigest mõned aspektid, tänu millele on Optibet endale nime teinud ja saanud mitmete auhindade nominendiks.

  • Tee esimene sissemakse koodiga SPORT ja saad 30€ riskivabu panuseid
  • Tee 100€ eest üksikpanuseid ja saad 2×10€ riskivabu panuseid
  • Tee vähemalt 50€ eest kahe valikuga mitmikpanuseid, saad veel 2×10€ väärtuses riskivabu panuseid
  • Tee vähemalt 50€ eest kolme valikuga mitmikpanuseid, saad 3×10€ riskivabu panuseid
  • Kaotatud panuse puhul tagastatakse raha sularahana, ehk ilma igasuguste läbimängimistingimusteta.

Mängima

Spordiennustus

Koefitsiendid

Optibet’is leiab koefitsiente kõikidele suurematele spordisündmustele, kuid mis puudutab kohalikke erikoefe, siis neid üldjuhul ei ole pakkumises. Kuid suurtele mängudele on korralikult kõrval valikuid. Kui vaadata koefitsientide taset, siis jäävad need alla Eesti parimatele. Optibet’i süsteem ümmardab kõik koefitsiendid 0.05 piires, ehk võid kaotada väärtust ja vahel saada suuremat väärtust.

Kasutusmugavus

Spordiennustuse kasutusmugavus on väga heal tasemel. Kõik mängud leiab hõlpsasti ning sama kehtib ka panuse tegemisse. Olemas on ka ühe kliki funktsioon, ehk panustada saab väga kiiresti vaid ühe klikiga. Mis puudutab väljanägemist, siis tundub portaali kujundus sellest ajast kui tegutsemist alustati. Samuti lehel olevad bännerid ei vasta tänapäevasele kvaliteedile.

Boonused

Optibet korraldab kampaaniaid küllaldaselt, kuid tihtipeale on need liiga keerulised või puudub suurem atraktiivsus.

Tervitusboonuseks pakub Optibet riskivabasid panuseid 100€ väärtuses. Esimese sissemaksega saab 3×10€ riskivaba panust ja teised 3×10€ riskivaba panust saad siis, kui oled läbi mänginud 150€. Tegemist on päris arvestatava diiliga, sest kaotatud panused saad igal juhul tagasi pärisrahas ilma täiendava läbimängimise kohustuseta.

Kokkuvõte

Spordihai hinnangul on Optibet korralik operaator, kellel võiks olla potentsiaali haarata veelgi suurem osa turust peale lehe uuendamist ja kampaaniate üle vaatamist.

Üldandmed

Asutatud:
Kontakt:
support@optibet.ee
Telefon:

Boonused

Kasiino tervituspakkumine:
Kuni 1000€ boonust
Spordiennustuse tervituspakkumine:
100€ eest riskivabu panuseid
Kasiino boonuskood:
Aktiveeri konto alt
Spordiennustuse boonuskood:
Aktiveeri konto alt
VIP programm: