Betsafe

Duubelda esimene sissemakse kuni 200€

Betsafe on üks Eesti esimesi spordiennustuse pakkujaid. Algselt tegutseti Triobeti nime all kui aastal 2017 sai Triobet uue kuue ja jätkatakse laheda Betsafe brändi all. Betsafe’i omanikuks on Betsson Group, kes on Euroopa kümne suurima hasartmänguoperaatori seas. See tähendab ka seda, et toode on tasemel. Seda nii spordiennustuse kui ka kasiino osas.

Tippliigades pakutakse tihtipeale parimaid koefe. Iga mängu juures on suurepärane valik kõrvalpanuseid ja loomulikult meile oluliseks on korralik pakkumine Eesti sporti ja teisi sündmusi.

Miks liituda Betsafe’iga?

  • 100% kuni 200€ spordiboonus(min. 10€ sissemakse)
  • Hea valik kohalikke liigasid ja erisündmusi
  • Palju kampaaniaid ja pakkumisi
  • Suurepärane kasiino

Mängima

Spordiennustus

Koefitsiendid

Betsafe on üks spordiennustuse teerajajaid Eestis, mille eelkäijaks oli Triobet. Aastatega on ka Betsafe koefitsientide koefide tase liikunud väga korralikule tasemele. Betsafe´i võib kindlasti pidada kohalikuks spordiennustuseks, kuna nad on ühed parimad pakkumaks Eesti liigasid ja ka erisündmusi, näiteks Eesti Laul. Nii nagu mainitud on Betsafe välja kasvandud Triobetist, ehk jätkuvalt on olemas kohalik tiim kes vastutab selle eest, et oleksid olemas ka kohalikud liigad. Selliseid spordiennustusi on meil väga vähe.

Rääkides koefitsientide tasemest, siis kuulub Betsafe selles vallas turu parimate hulka. Vaadeldes 1×2 koefitaset kõikides suurliigades, siis saame keskmiseks marginaaliks vaid 4,36%. Sama number jalgpalli puhul on 4,14%.

Spordialade/liigade ja lisapanuste võimalused on Betsafe´is väga head. Üheks miinuseks on ehk Aasia händikäpi vähene esindatus, kuid seevastu on palju mängijate eripanuseid.

Betsafe pakuba ka Cash Out funktsiooni. Juhul kui mängu juures on vastav märk, siis on selle panuse puhul võimalik panus “maha müüa” enne kui tulemus selge.

Livebet ja Live stream

Betsafe´i livebet toode on väga hea ja paljuski tehakse koefe ise, mis ei kehti enamuse bookmakerite kohta, kes ostavad livebet feedi sisse. See tähendab kliendi jaoks stabiilsemat ja kiiremat toodet. Samuti leitakse vastus küsimuste korral tunduvalt kiiremini.

Üheks miinuseks võiks Betsafe´i puhul pidada Livestream toote puudumist, kuigi seda pakuvad vaid mõned üksikud Eesti turul. Nimelt on Live stream väga kallis ja korraliku kattuvuse saamiseks tuleb igal aastal välja käia üle 100 ooo€. See on ka üheks põhjuseks, et seda pakuvad laias valikus vaid Bet365 ja Unibet.

Kasutusmugavus

Betsafe on viimaks läinud üle emafirma Betssoni platvormile (2021 jaanuar) ja see on lihtsalt suurepärane. Töötab kiiresti, täpselt, mugavalt ja kõik on lihtsasti leitav .

Eriti mõnus on uut Betsafe´i lehte kasutada mobiilis. Tasub proovida.

Boonused

Betsafe pakub boonuseid oma klientidele päris tihedalt. Pidevalt on kampaaniad, kus on võimalik teenida endale boonus/sularaha/tasuta panus. Boonusüsteem on üks parimaid turul ja suurem osa boonustest liiguvad automaatselt. Väike tagasilöök on tasuta panuste ja riskivabade panuste puhul läbimängimiskohustus, kuigi see ei ole suur.

Tervitusboonuseks pakub Betsafe 100% kuni 200€ spordiboonuse kuuekordse läbimängimisega.

Kasiino tervitusboonuseks on 100% boonust kuni 500€, kuid Spordiguru eripakkumisena saab meie kaudu liitudes 100-500 tasuta spinni Dead or Alive 2 slotimängu lisaks.

Kokkuvõte

SpordiGuru hinnangul on Betsafe turul üks kolmest parimast operaatorist Eestis. Koefid ja limiidid on head, ning Eesti liigadele panustamine on väga hästi esindatud.

Üldandmed

Asutatud:
2006
Kontakt:
klienditugi@betsafe.ee
Telefon:

Boonused

Kasiino tervituspakkumine:
100% kuni 500€ + kuni 500 tasuta spinni
Spordiennustuse tervituspakkumine:
100% kuni 200€
Kasiino boonuskood:
Ei ole vaja
Spordiennustuse boonuskood:
Ei ole vaja
VIP programm: