Betsafe

Konto Avamisel 25€ Tasuta Panus ja Nii Neli Kuud Järjest.

Betsafe on üks Eesti esimesi spordiennustuse pakkujaid. Algselt tegutseti Triobeti nime all kui aastal 2017 sai Triobet uue kuue ja jätkatakse laheda Betsafe brändi all. Betsafe’i omanikuks on hetkel Betsson Group, kes on Euroopa kümne suurima hasartmänguoperaatori seas. See tähendab ka seda, et toode on tasemel. Seda nii spordiennustuse kui ka kasiino osas. Tippliigades pakutakse tihtipeale parimaid koefe. Iga mängu juures on suurepärane valik kõrvalpanuseid ja loomulikult meile oluliseks on korralik pakkumine Eesti sporti ja teisi sündmusi.

Miks liituda Betsafe’iga?

  • 25€ tasuta panus liitumisel (kui teed 10€ sissemakse)
  • Järgmised kolm kuud saad iga kuu alguses uue 25€ suuruse tasuta panuse kui teed käivet 10€
  • Hea valik kohalikke liigasid ja erisündmusi
  • Palju kampaaniaid ja pakkumisi
  • Suurepärane kasiino

Mängi Betsafe'is!

Spordiennustus

Koefitsiendid

Betsafe on üks spordiennustuse teerajajaid Eestis, kelle eelkäijaks Triobet. Aastatega on ka Betsafe koefitsientide väljamaksed liikunud rahvusvahelisele tasemele, nii et millegi üle nuriseda ei ole. Pakutakse ka väga heal tasemel kohalikke erikoefe ja liigasid.

Kasutusmugavus

Betsafe’i spordiennustuse veebiversiooni on mugav kasutada. Esimene nn „i frame“ laadimine on küll tüütu, kuid kui programm juba lahti, siis läheb kõik kui lepase reega. Kuulujutud käivad, et on tulemas veelgi kasutajasõbralikum leht.

Mobiili kasutusmugavuse poolelt ei ole samuti mitte midagi ette heita. Kui siis see, et Livebet’i kasutada, siis võiks seal olla sorteerimine spordiala/liiga järgi.

Boonused

Betsafe pakub boonuseid oma klientidele päris tihedalt. Pidevalt on kampaaniad, kus on võimalik teenida endale boonus/sularaha/tasuta panus. Boonusüsteem on üks parimaid turul ja suurem osa boonustest liiguvad automaatselt. Väike tagasilöök on tasuta panuste ja riskivabade panuste puhul läbimängimiskohustus, kuigi see ei ole suur.

Tervitusboonuseks pakub Betsafe 4×25€ Tasuta Panust, ehk 4 kuud järjest on võimalik saada endale 25€ tasuta panus. Seda juhul kui teed kuu aja jooksul 10€ käivet.

Kokkuvõte

SpordiGuru hinnangul on Betsafe turul üks kolmest parimast operaatorist Eestis. Koefid ja limiidid on head, ning Eesti liigadele panustamine on väga hästi esindatud.

Üldandmed

Asutatud:
2006
Kontakt:
Telefon:

Boonused

Tervitusboonus:
4x25€ Tasuta Panus
Esimese sissemakse boonus:
200% kuni 100€ + kuni 1000 tasuta keerutust
Boonuskood:
Ei ole vaja
VIP programm: