Olybet

Konto avamisel 100% spordiboonus

OlyBet on juba 2010. aastal avatud online spordipanustamise keskkond, mis on osa meelelahutuskontsernist Olympic Entertainment Group AS.

Eesti mängijad hindavad kõrgelt OlyBeti spordibaare, kus saavad kokku kõige tulihingelisemad spordisõbrad ja saavad panuseid teha samal ajal mõnusat seltskonda nautides.

OlyBet sobib kõigile, kes hindavad usaldusväärset Eesti mängija huvisid silmas pidavad operaatorit. Ka kampaaniad on peamiselt fokuseeritud Baltikumi spordi suursündmustele, kuid pidevalt leiab ka NBA ja Euroopa jalgpallile pühendatud boonusdiile.

Miks panustada OlyBetiga?

  • 100€ spordiboonus esimese sissemaksega
  • Eestipärane spordiportaal
  • Palju uusi funktsioone
  • Tulemused, statistika ja Esports

Mängima

Spordiennustus

Koefitsiendid

Peale 2017 aasta uuendust muutus Olybet arvestatavaks spordiennustuse portaaliks. Lisaks sellele on veel tehtud mitmeid uuendusi, mis on kergitanud ka koefitsientide taset. Olybeti platform pärineb Leedust ja teadaolevalt ka suurem osa bookmakeritest. See teeb see Olybetist väga kõva kossule ennustamise portaali. Muidugi ei puudu ka kõik teised suured liigad. Kenasti on Olybetil ka Eesti sport ja erisündmused esindatud.

Tegime koefitsientide võrdluse kõikide Eestis litsentsi omavate spordiennustuste vahel ja Olybet paiknes selles nimekirjas neljandal positsioonil, mis tähendab väga korralikku spordiennustust. Vaatleme järgnevate liigade 1-x-2 ja alla/üle põhiliini koefe: English Premier League, La Liga, Serie A, Ligue1, Bundesliga ja Meistrite liiga. Lisaks veel korvpallis NBA, Euroliiga ja jäähokis NHL ja KHL. Olybeti keskmiseks marginaaliks on 5,11% ja ainult jalgpallil 5,35%.

Kasutusmugavus

Spordiennustuse kasutusmugavus on väga heal tasemel. Nii pre match kui live-panustamise puhul nõuab nende kasutamine väikest õppimist, just mängude leidmisega, aga kui asi selge on kasutamine mugav. Lehe ülesehitus on arusaadav ja lehe laadimiskiirus on samuti muljetavaldav.

Boonused

Olybet’i kampaaniad on väga atraktiivsed. Pikalt töötati uue boonusprogrammi loomisega ja lõpuks on sellega maha saadud. Tulevik selles osas on väga helge. Ideid neil jagub ja kampaaniad on lahedad. Boonused mida pakutakse on pigem lihtsate tingimustega

Uueks tervitusboonuseks pakub Olybet 100€ boonusraha. Tehes sissemakse kuni 100€, Olybet duubeldab selle. Läbi tuleb boonussumma mängida 10 korda koefiga 1,6 või kõrgem. Võibolla 14 päeva on natuke lühike aeg. Eks oleneb kui suurte summadega panustada.

Kokkuvõte

SpordiGuru hinnalgul on Olybet teinud viimasel paaril aastal niivõrd head tööd, et neid võiks pidada üheks parimaks portaaliks Eestis.

Üldandmed

Asutatud:
2010
Kontakt:
support@olybet.com
Telefon:

Boonused

Kasiino tervituspakkumine:
4 sissemakset = kuni 1100€ boonust
Spordiennustuse tervituspakkumine:
100% kuni 100€
Kasiino boonuskood:
Konto loomisel: CAS1100
Spordiennustuse boonuskood:
SPORT
VIP programm: