Maailmarekordiline jackpot Mega Moolahis! Keegi võidab üle 17 miljoni õige pea!

Kui soov jackpotti võita, siis on praegu õige aeg. Mega Moolah jackpot on läinud juba üle 17 miljoni inglise naela ja väga tõenäoliselt läheb see varsti välja õnnelikule slotikeerutajale.

Nii amatöörid kui ka profid ajavad seda taga. Viimane Mega Moolahi rekordiline jackpot 13 miljonit naela läks välja 2015. aastal Briti sõdurile Jonathon Heywoodile. Sel aastal on makstud Mega Moolah mängus välja juba kuus Mega Jackpotti keskmise suurusega 5 miljonit.

Mis mäng see Mega Moolah on?

Mega Moolah on Aafrika savanni teemaline kasiinoslotimäng. Tegemist on tavalise slotikaga, kust ei puudu Wildid (kõiki asendav element), tasuta keerutused ja loomulikult täiesti juhuslikult avanev boonusmäng.

Mängus on viis rullikut ja 25 võimalikku liini. Lõvid on siis Wild elemendid ja nad võivad sinu võidud kahekordistada. Kui saad kolm lillat “metsahaldjat”, siis premeerib see sind 15 tasuta keerutusega, kus kõik võidud kolmekordistatakse.

Kuidas Mega Moolahi jackpotti välja makstakse?

Mega Moolahis on neli erinevat jackpotti. Mini, Minor, Major ja Mega Jackpot. Viimane on siis see kus võiduks on 17 miljonit naela. Kuidas Jackpot mängu saada? See ei olegi väga lihtne, kuid selle eest võit millega sealt väljud võib olla mega. Mäng annab võimalusi jackpoti võitmiseks täiesti juhuslikult ja ükskõik millises mängustaadiumis.

Jackpot mäng ilmub lihtsalt keerutusratta peale ja jackpot mängus on võit kindel, kuid ei ole teada kui suur see on. Jackpot mängu võib saada igaüks, olenemata panuse suurusest.

Viimased Mega Moolahi võidetud jackpotid

Aastal 2018 on jackpot makstud välja juba kuus korda. Keskmiselt on jackpoti suurus olnud 5 miljonit. Ükski teine jackpot mäng ei pääse ligilähedalegi summadele, mida antakse välja Mega Moolahis.

Aastal 2018 makstud jackpotid:

  • Juuni 2018: 8 332 554€
  • Aprill 2018: 1 778 226€
  • Aprill 2018: 5 691 921€

Mitmed mängijad kindlasti on juba unelmates ja mõtlevad, mida nad peavõiduga teeksid, kuid jackpot mängudes on alati ka väiksemaid jackpotte, mida võidetakse pea iga päev. Hetkel on näiteks Major Jackpot üle 120 000 naela ja Minor Jackpot 100€ ümbruses.

Kõige lihtsam jackpotti jahtida on näiteks võitudega mille saad tasuta keerutustest. PAF portaal annab vaid konto registreerimise eest 25 tasuta keerutust. Lisaks on võimalik saada 10€ sissemakse eest 10€ raha juurde. Ilma viguriteta. PAF-i konto saad avada siit!

 

Kamaluga õnne!

Avaldatud: 24.07.2018