MONTE-CARLO RALLI FAVORIIDID!

Avaldatud: 22.01.2019

Läinud hooajal oli Ott peaaegu kõikidel rallidel uskumatult kiire. Mis on meie mehe fenomen?
Esimene hooaeg uues autos ja mees põrutas kiiremini kui kunagi varem.

Ott ja Toyota oleks nagu üksteisele loodud ning Maarjamäe mehe ja Jaapani autotootja klapp oli hooaja lõpuks niivõrd hea, et peale kolme järjestikust etapivõitu tundus nagu oleks meistritiitel vaid vormistamise küsimus. Ajalooline meistritiitel jäi siiski võitmata, aga seda suuremad on ootused sel hooajal!

Selle aasta Monte-Carlo rallil on Ott ka peamiseks favoriidiks ralli võidule. Eelmisel aastal lõpetas ta teisena. Kusjuures see oli tema esimene ralli Toyotaga. Kihlveofirmad pakuvad tema võiduks koefitsienti 2,50 ümber, aga Betsafe’is saab sinna panustada koefiga 30,00. Nii et võimalus Oti võidu korral teha ühest eurost 30.

KUIDAS SEDA PAKKUMIST KASUTADA?:

1. Ava konto Betsafe’is SIIT ja tee vähemalt 1€ sissemakse

2. Mine SPORT > vasakul menüüs esimene valik UUE KLIENDI PAKKUMINE. Vali, et Ott võidab Monte-Carlo ralli koefiga 30,00. (tavakoef 2,50)

3. Panusta maksimaalselt 1€ Oti võidule ja saa oma raha tagasi 30-kordselt juhul kui Ott võidab.

NB: SpordiGurul on Betsafe’iga eridiil. Kui teed esimese sissemakse vähemalt 10€ suuruse, siis saad automaatselt ka 100 tasuta spinni Starbursti slotimängu. Võitudel vaid ühekordne läbimängimisnõue!

 

 

Sebastian Ogier on rallimaailma valitsenud juba 6 aastat. Ta sõidab kiirelt, kindlalt, targalt ja mis kõige tähtsam – lõpuni. See teebki Ogierist selle ala valitseja. Sel hooajal on tema pepu all Prantsuse auto Citroën ja ajalugu on näidanud, et prantslasest roolikeeraja ja Prantsuse auto on võitev kombinatsioon. Ogier on võitnud Monte-Carlo ralli viimasel viiel aastal! Kui tehnika vastu peab, siis on ta ka selle ralli võidu suurfavoriit.

Therry Neuville on kõva sõidumees, aga ka mees kes teeb suhteliselt palju eksimusi. Tema parim koht Monte-Carlo rallilt on kolmas. Kõik võiduvõimalused on läinud sõiduvea nahka. Kui mees sõidab ettevaatlikumalt nii nagu hooaja eel lubatud, siis võib siis TOP3 koht lausa tulla, aga tema võitu sellel rallil kahjuks me ennustada ei saa.

Sebastian Loeb on mees kes tutvustamist ei vaja. Üheksakordne maailmameister astub üles Hundai roolis ja arvake mitu korda on Loeb võitnud Monte-Carlo ralli? Seitse korda! Natuke kahtlane, et ta sel aastal suudab võita, kuna aeg Hyundai-ga treenimiseks oli napp. Esimest korda tegi ta seda alles 19. jaanuar. Siiski, arvestades mehe kogemusi ja asfaldil sõitmise oskusi ei mataks tema võidulootusi veel maha.

Mustadeks hobusteks sellel rallil võiks veel pidada Kris Meeke’i, Dani Sordot ja Jari-Matti Latvalat. Kõik on kiired sõitjad. Nii Sordo kui ka Latvala on mitmed korrad olnud Monte Carlos poodiumil. Kris Meeke on nüüd Toyota rooli taga ja mine tea kui hästi talle seal sobib. Võibolla tunneb ta ennast seal kindlalt ja ei sõida kraavi.

 

Ennusta Oti võitu Montes koefiga 30,00