ACB : FC Barcelona – Gran Canaria

Parimad vihjed

Händikäp: Barcelona -7,5
@1,90 Mängima

Hispaania korvpalliliiga ACB alustab neljapäeval. Esimeses ringis kohtub Barcelona Gran Canariaga. Barca lõpetase eelmise hooaja kolmandal kohal ja Gran Canaria viiendal. Kohtuti kolmel korral, millest Barca võitis kaks. Barcelona viskas eelmisel hooajal keskmiselt 89 punkti mängus ja Gran Canaria 84 punkti mängus.

Barcelona meeskonnas on toimunud suured muutused. Moerman liikus Efesisse, Koponeni lepingut ei pikendatud ja Juan Carlos Navarro lõpetas karjääri. Asemele on hangitud Chris Singleton, Jaka Blazic ja Kyle Kuric. Nendelt meestelt võiks oodata suuri tegusid koos Ante Tomiciga. Barcelona ründetuumik on tõenäoliselt kõige võimsam kogu liigas.

Barcelona meeskonna materjal on parem kui Gran Canarial, nii et kohtumisest võiks oodata kodumeeskonna võitu. Kuigi kui Barcelona jääb tukkuma võivad tagajärjed olla kurvad.

Ootame hoogsat mängu ühe korvi alt teise alla ja see tähendab, et võiks mängida üle liini 163,5 punkti.

Veel võiks valida händikäppi, kus usume Barcelona võitu vähemalt kaheksa punktiga. Oleneb kaua Canaria suudab kohtumises püsida. Kui Barca alustab võimsalt, võib kohtumine ruttu lõppeda ja numbrid tablool võivad muutuda koledaks.