Asia Championships & ESC, CS:GO – Võitjapanused

Parimad vihjed

Asia Championships võitja NiP

ECS Finaalid

Algab 10.06.2018 kell 11.00

Astralis on turniiri võitjasoosik. Taanlased on olnud viimases neljas suurvõistluste finaalis ja kolmest on nad väljunud võitjana. Taanlased paistavad võitmatud ja me ei näe põhjust, miks ei peaks nende minek jätkuma.

Meeskond on saanud puhata ja planeerida oma mänguplaani detailideni viimase kolme nädala jooksul. See on suur edu, samal ajal kui teised meeskonnad mängisid Kiievi turniiril. Astralis’e suurim pahategija on FaZe. Kuulujuttude põhjal Olof “olofmeister” Kajbjer ei naase veel suurde mängu, kuid meeskonda täiendab 10.juunil Jorgen “Cromen” Robertson.

Asia Championships

Algab 18.06.2018 kell 11.00

NiP näitas võimsat minekut StarSeries i-League Season 5 turniiril. Rootslased parandavad järjepidevalt oma mängu ja hetkel tundub, et meeskond võiks vabalt võita turniiri Kiievis. Nad kaotasid küll hiljuti 2-1 Mousesports’ile ja langesid välja poolfinaalis…

…kuid Asia Championships turniiril mängivad maailma parimatest vaid NiP ja Na’Vi. Nende meeskondade omavahelised kohtumised on lõppenud suuremal osal NiP-i võiduga. Viimased kaks kohtumist on NiP võitnud korraliku marginaaliga.

NiP-il on väga hea võimalus see turniir võita, kuna turniiril mängib ainult kaheksa meeskonda, kellest kuus on tier 2 meeskonnad.