Atlanta ATP: John Isner – Alex De Minaur

Parimad vihjed

Peale pikka pausi naasevad tenniseturniirid kõvale väljakule ja hetkel mängitakse Atlanta ATP turniiri. Kaheksandikfinaalis kohtuvad ameeriklane John Isner ja austraallane Alex De Minaur.

Isner on tuntud kui üks maailma parimaid servijaid ja kõikidele kes tennist jälgivad on meeles ilus võit selle hooaja viimases kõvakattega väljakul peetud turniiril. Kõvakattega väljakuid võib pidada Isneri lemmikväljakuteks, kuna kõval väljakul on tugev serv hirmuäratav relv. Isneri viimased esitlused kõval väljakul on olnud väga veenvad. Ka Wimbledonis mees pääses veerandfinaali kaotades finalistile Kevin Andersonile alles viiendas setis.

De Minaur on tulevikutäht, kes on teinud hooajal ilusaid esitusi. Tema tugevuseks on pallivahetused ja tema esitlused on parimad savikattega väljakutel. Juba turniiri alguses oli Minauril probleeme Hubert Hurkaczi vastu, kes ei ole päris tema kaliibriga mängija.

Isner on mängus suurfavoriit, mis on loomulikult arusaadav. Isneri võitu kahel erineval liinil tasub panustada, kuna koduväljak ja kõva kate teeb temast kindla purustaja.