ATP Finals London: Alexander Zverev – Marin Cilic

Parimad vihjed

ATP finaalid algavad täna Londonis. Igaaastasel turniiril osaleb kaheksa maailma parimat mängijat. Kui teistel turniiridel on väljalangemisringid, siis ATP finaalides seda ei ole. Kaheksa mängijat on jagatud kahte alagruppi ja nad mängivad ühe mängu iga alagrupi vastasega. Iga alagrupi kaks paremat pääsevad poolfinaali ja poolfinaali võitjad finaali.

Esimeses mängus kohtuvad Alexander Zverev (ATP 5.) ja Marin Cilic (ATP 7.)

Zverev on kindel tulevikumees. Ta on väga mitmekülgne mängija täpse tagantkäelöögiga ja tugeva eeskäelöögiga. Ta mängulugemise oskus on maailma klassist ja arvestades tema suurust liigub ta lisaks veel hästi.

Cilic on tõeliselt pikk ja paistab kohmakas, kuid tema mäng põhineb tugevale servile ja tagantkäe löögile. Horvaadi suurimaks probleemiks on jõuda palli järele just pallivahetustega mängus. Tema hooaja lõpp ei ole hästi sujunud. Viimasest kaheksast mängust on ta võitnud vaid kolm.

Koefide põhjal on tegemist võrdsete lahinguga, kuid meie arvates peaks Zverev olema selle mängu suursoosik. Temale pakutavad koefid on väga magusad ja lisaks võidule paneme seti händikäpile.