ATP Hamburg: Pablo Carreno-Busta – Yannick Hanfmann

Parimad vihjed

Uus nädal toob meile päris mitmeid tasemel ATP turniire. Tänaseks vihjeks oleks Hamburgis mängitav ATP turniir, kus vastamisi lähevad hispaanlane Pablo Carreno-Busta (ATp 53.) ja sakslane Yannick Hanfmann (ATP 230).

Carreno-Busta hooaeg ei ole olnud just suurepärane, kuid oma lemmikväljakul (savil) on mees esinenud hästi. Prantsuse lahtistel pääses mees kolmandasse ringi ja sealgi tuli kaotus peale kolmesetilist mängu tänu krampidele.

Carreno-Bustan ei ole väga hea servija, kuid pallivahetustega mängus mees hiilgab. Ta mängib hea meelega pikki pallivahetusi ja teeb tihedat suunamuutust. Mehe eeskäelöögid on tõeliselt kindlatoimelised ja seda just aeglasel väljakul. Lisaks on ta ka suurepärane kaitsemängija.

Hanfmann naudib samuti enim just saviväljakut, kuid ta on ikkagi teise liiga mees. Tal on küll õnnestunud ATP mängijatele peavalu tekitada, kuid läbimurret ei ole veel tulnud.

Ka Hanfmann ei ole hea servija, kuid tema eeskäe löök on hea ja tema liikumine teeb tast hea mängija. Ta oskab ka mängu hästi lugeda. Üleüldine tase on ikkagist ATP tasemest madalam.

Carreno-Bustale pakutakse ausalt öeldes naeruväärselt kõrgeid koefe ja võtame neist kinni nii otse võidule kui ka händikäpiga. Sakslasel on küll koduväljaku eelis, kuid kui hispaanlasel motivatsioon paigas on, siis ei saa ta siit settigi.