ATP Wimbledon : Matteo Berrettini – Roger Federer

Parimad vihjed

Wimbledoni kaheksandikfinaalis lähevad vastamisi itaallane Matteo Berrettini ja Šveitsi legend Roger Federer.

Berrettini on võitnud viimasest 12 kohtumisest lausa 11 ja soojendusturniirid läksid suurepäraselt. Stuttgarti ATP turniiri võitis mees suveräänselt kaotamata settigi ja lisaks sellele ei kaotanud mees kordagi isegi oma servi. Wimbledoni turniiri kolmandas ringis võitis Berrettini Diego Schwartzmani viie setini veninud mängus 6-7(5), 7-6(2), 4-6, 7-6(5), 6-3. Berrenttini tegi kohtumises 22 ässa ja võitis esimese servi 80%-liselt. Ta vastulöögid olid agressiivsed ja ta kasutas erinevaid löögivariatsioone.
Mees tegi vaid liiga palju vigasid (76) ja Schwartzmanil oli kohtumises 15 murdepalli võimalust.

Federer mängis kolmandas ringis Lucas Pouillea vastu ja võitis kindlalt kolmes setis 7-5, 6-2, 7-6(4). Federes servis hästi, kuid ässasid kogunes vaid kuus ja esimses servi võiduprotsendiks jäi “vaid” 76%. Šveitslase hea jalgade töö, löögivalikud, mängulugemise oskus ja refleksid võrgus mängimisel kallutasid võidu kindlalt talle.

Federer ja Berrettini ei ole varem kohtunud, kuid Berrettini oma suurepärase servimänguga ja põneva löögivalikuga võib Federerile hambaid näidata küll. Me ei usu, et see mäng kolmes setis lahenduse leiab ja koef üle 2,0 üle 3,5 seti sobib suurepäraselt.