BBL: Alba Berlin – FC Bayern München

Parimad vihjed

Bayern võidab esimese poolaja
@1,95 Mängima

Bayernil on täna võimalus otsustada finaalseeria saatus. Esimese mängu nad kaotasid, kuid järgmised kaks on kindlalt võidetud. Taaskord mängitakse Berliinis ja oodata on korralikku thrillerit. Bookmakerid ootavad samuti võrdset mängu, andes kerge soosingu Albale, tänu koduväljakueelisele.

Alba pinged on laes, kuna kaotus lõpetab nende hooaja ja Bayern tõstab karika. Kahes viimases mängus on Bayern olnud valgusaastate kaugusel ja terve mäng on toiminud uskumatult hästi. Viimane Bayerni kodumäng oli juba tehtud pm esimesel poolajal, kui juhiti 17-ne punktiga. Teisel poolajal Alba küll ärkas, aga ei saanud korraliku mängu ikkagi käima ja Bayern lõbutses.

Kõikide mängude viimased 10 minutit on olnud Albale rasked. Täna tuleb Bayern mängu kõva tahtmisega ja ei oleks üllatav, kui mäng on otsustatud juba poolajal. Alba peab midagi välja mõtlema, et mitte lasta Bayernil viskemängu käima saada. Samal ajal peavad nad olema eriti hoolsad mängu alguses, et mitte lasta neid eest ära, ja et oleks võimalus viia seeria viienda kohtumiseni.

Kas Albal on veel lahendusi kuidas Bayern peatada? Spordihai arvab, et suure tõenäosusega tõstab Bayern täna pokaali.