Brasiilia Serie A: Fluminese – Avai

Parimad vihjed

Teisipäeva öösel madistavad Serie A-s omavahel kaks meeskonda, kes asuvada väljalangemistsoonis. Kodumeeskond Fluminese loodab sellest tsoonist kodufännide toel välja saada.

Kesknädalal kukutas Corinthians Fluminese Copa Sudamericanast välja. Neil ei ole siiski aega liialt kaua põdeda, kuna punkte on vaja, kui soovitakse vältida Serie B-sse langemist.

Fluminesel on olnud sel hooajal tõsiselt palju ebaõnne. Nad on kogunud 15 mänguga 12 punkti. Selleks mänguks on aga neil uus boss, Oswaldo de Oliveira ja nagu tihti juhtub saab meeskond koos sellega ka uue hingamise. Võitu on vaja!

Ka Avai oleks võidu nimel võimeline tapma, kuna terve hooaja jooksul ei ole nad veel ühtegi mängu võitnud. Tundub, et Serie B ootab neid kohe tagasi. 16 mänguga on kogutud 7 punkti. Ühesõnaga, ei ole Avail seda kvaliteeti, et sellisel tasemel mängida. Võõrsil mängides on neil veelgi raskem ja tänane mäng Rios ei ole kindlasti lihtne. Avai on võõrsil löönud terve hooaja vältel kolm väravat ja saanud 1 punkti 8 mänguga.

Ka Fluminese ei saa oma mänguga väga kiidelda, kuid tasemevahe nende kahe meeskonna vahel on ikkagi mäekõrgune. Mees mehe vastu on nad igas väljakupositsioonis tugevamad.

Panustame kodumeeskonna võidule ja usume, et Avai ei suuda taaskord väravat lüüa. Uus Fluminese peatreener on kaitse paika pannud ja kodumäng Avai vastu on neile väga heaks proovikiviks. Panustame Fluminese võidule ja nii, et endale väravat ei lasta. Avai on kaotanud viimased viis võõrsil mängu ja löönud selle ajaga 1 värava.