Brazil Serie A: Corinthians – Goias

Parimad vihjed

Corinthians lööb üle 1,5 värava
@1,82 Mängima
Corinthians lööb üle 2,5 värava
@3,27 Mängima

Neljapäeva öösel kohtub Brasiilia Serie A meeskond Corinthians kodus Goiasega. Kodumeeskond sihib sellest mängust kindlat kolme punkti

Viimases kodumängus tehti tugeva Palmeirase vastu kodus 1-1 viik. See ei olnud kindlasti tulemus, mida sooviti. Fabio Carille mehed on olnud võitmatud alates Copa America põhjustatud vaheaega. Nad on võitnud neli mängu kuuest ja tunduvad väga enesekindlad.

Hetkel paikneb Corinthians seitsmendal kohal. Kindlasti tahetakse hooaeg lõpetada Top 6s ja selleks on vaja punkte. Corinthians on väga motiveeritud.

Goias on hetkel masendunud seisus. Nädalavahetusel purustas Santos nad 6-1. Samasugune oli skoor Flamengo vastu paar nädalat tagasi ja selgelt on on neil võõrsilmängudega probleeme. Viimasest viiest on kaotatud neli.

Goias on hetkel liigatabeli kaheteistkümnes ja seda tänud kodumängudele. Hetkel on nad hoidmas Serie A kohta ka järgmiseks hooajaks, kuid selge on see, et nad saabuvad Sao Paulo’sse hirmunult. Nad on suure surve all ja iga hinna eest soovitakse vältida samasugust lagunemist ühe liiga suurima meeskonna vastu.

Kokkuvõttes näeme sellel mängul ühte võitjat ja see on Corinthians. Mees mehe vastu on nad tunduvalt tugevamad igas väljakupositsioons ja külalised ei ole just parimas psüholoogilises seisus peale kahte suurt kolakat.

Kõike arvesse võttes panustame sellele, et Corinthians lööb üle 1,5 värava. Goiasele on viimase viie võõrsilmänguga löödud keskmiselt kolm väravat ja sama ootame tänaöisest mängust.


Corinthians lööb üle 1,5 värava
1,82