Bundesliga: Augsburg – Paderborn

Parimad vihjed

Augsburg loodab täna purustada Paderborni, et kindlustada enda püsimajäämist Bundesligasse ja võidelda isegi koha eest Euroopa Liigas

Augsburg on tabeli teise poole vastu võitnud kodus viis mängu kuuest. Nende mängude ajal on löödud keskmiselt 2,33 väravat.

Paderborn ei ole võidurõõmu tundnud viimases kaheksas mängus, kaotades neist viis. Viimasest kümnest võõrsilmängust ei ole suutnud nad väravavõrku leida viies.

Augsburg tegi eelmisel nädalal suurepärase esituse võõrsil Schalke vastu. Augsburgil oli samuti käimas neljamänguline kaotuste seeria enne Schalke 0-3 alistamist. Nüüd on neil võimalus ennast väljalangemistsoonist veelgi kaugemale mängida kuna vastu astub ju kogu liiga nõrgim meeskond.

Võõrustajate vorm ei ole olnud just parim, kuid kui vaadata lähemalt, siis on mängitud ka raskete vastastega. Viiest viimasest mängust neli on olnud TOP 6 meeskondade vastu, kuid kaheksandana paikneva Schalke vastu näidati mida osatakse.

Hetkel ollakse 9 punkti kaugusel väljalangemistsoonist ja kolmapäevane võit paneks nad juba olukorda, kus Euroopa liiga kvalifikatsioon on vaid nelja punkti kaugusel.

Külalistel ei ole vist pääsu. Suure tõenäosusega langetakse madalamasse liigasse. Nad on kogunud 18 punkti selle hooaja 27 mänguga. Turvalisse tsooni jõudmiseks on vaja veel üheksa punkti, kuid vaid viis mängu on jäänud mängida.

Paderborn on kaotanud Augsburgi vastu viimasest kuuest mängust neli. Lisaks on nad kaotanud hooaja jooksul 17 mängu ja viimasest kaheksast mängust on kaotatud viis.

Augsburg on võitnud tegelikult vaid viis kodukohtumist 13-st, kuid tabeli teise poole vastu on saadud kuue mänguga viis võitu ja viik. See statistika pöörab meie Pilgud Augsburgile ja panustame nende võidule.