Bundesliga: Borussia Dortmund – Bayern München

Parimad vihjed

Spordimaailma pilgud on kõik pööratud Saksamaale kus Borussia Dortmund võõrustab Bayern Münchenit. Nende meeskondade omavahelist madinat kutsutakse Der Kalssikeriks. Hooaja varasem kohtumine lõppes Bayerni võiduga 4-0.

Dortmund on liiga teine, ainult neli punkti Bayernist maas ja lausa seitse vooru on veel mängimata. Kui Bayern võidab, siis on nad tiitlis juba kinni.

Viimases ringis võitis Bayern 5-2 Frankfurti ja Dortmund võitis kindlalt Wolfsburgi kui Guerriero ja Hakimi lõid kollamustade väravad. Tegemist oli alles neljada mänguga kui Erling Haaland jäi Bundesligas väravata.

Bayerni kindlad puudujad on Couthinho ja Tolisso. Süle ja Thiago mängimine on küsimärgi all. Mats Hummels venitas eelmises kohtumises kannakõõlust ja tema mängimine on väga ebatõenäoline. Dortmundil puuduvad veel Marco Reus, Nico Schulz. Ka Axel Witseli mängimine on ebakindel.

Mõlema mäng on peale koroonapausi hästi kulgenud ja suure tõenäosusega on oodata lahtist mängu kus pall käib ühe värava alt teise.

Väravakunn on Robert Lewandowski ja tema on olnud ka Dortmundi luupainaja. Mees on viimases kuues Bundesliga mängus löönud 12 väravat. Huvitav, kumb tõmbab täna pikema õlekõrre, kas Haaland või Lewandowski?

Liiga seis sunnib Dortmundi ründama ja see avab võimalused Bayernile. Parim panus sellele mängule leidubki väravate summal. Usume, et lüüakse üle 3,5 värava

PS: BETSAFE´is UUELE KLIENDILE BAYERNI VÕIDU KOEF 25,00. LEIAD SELLE SPORDI MENÜÜST. KÕIGEPEALT AVA KONTO SIIT!