Bundesliga: Werder Bremen – Düsseldorf

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Mängus alla 3,0 värava
@2.08 Mängima

Werder Bremen on väga kehvas vormis. Bundesliigas paiknetakse üheksandana, kuid kui vaadata ainult viimast viite kohtumist, siis oldaks viimased. Viimases ringis kaotati kodus Bayern Munchenile 1-2. See oli kolmas kaotus kodus jutti. Enne Bayerni kaotati siis kodus Borussia Monchengladbachile 1-3 ja Bayer Leverkusenile 2-6.

Dusseldorf on Bundesliga viimane ja Bremenist üheksa punkti kaugusel. Viimased viis mängu on siiski neil natuke paremini õnnestunud. Viimases ringis kaotati Mainzile 0-1, kuid enne seda tehti viik Bayerni koduväljal 3-3. Enne seda võideti Hertha Berlin 4-1.

Viimaste kohtumiste valguses võiks öelda, et Dusseldorf on ennast põhjamudast välja rabelemas. Bremeni liu pikkust on raske ennustada

Kummagi meeskonna võrgud on sahisenud. Viimases viies Dusseldorfi mängus on tehtud 18 väravat, ehk keskmiselt 3,5 kohtumises ja Bremeni mängudes keskmiselt neli väravat mängus.

Koefimeistrid on tõstnud liinid päris kõrgele ja üle 3,5 värava pakutakse koefi vaid 2,25. Panustaksime sellele vastu ja alla 3,0 värava aasia händikäpiga. Kolme värava puhul siis raha tagastatakse.

Kui Dusselforfi võõrsil mänge vaadata ja kõrvale jätta Bayerni mäng siis on nad teinud võõrsil vaid kaks väravat ja Bremen on viimases kahes kodumängus teinud vaid ühe värava mängu kohta.


Aasia händikäp: Mängus alla 3,0 värava
2.08