Bundesliiga: Hannover – Borussia Dortmund

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Dortmund -1,5
@2,60 Mängima

Hannoveri hooaja esimene mäng Bermeni vastu oli väga tasavägine ja lõppes seisuga 1-1. Mängu väravad sündisid mängu viimastel minutitel ja Hannoveri ainsa värava lõi Hendrik Waydandt. Hannoveri suvi on olnud hea kui sõpruskohtumised võideti. Tõsi, vastased ei olnud Dortmundi tasemel meeskonnad.

Dortmund alustas hooaega 4-1 võiduga RB Leipzigi vastu. Mängu stats oli võrdne, kuid mängu osas BVB oli mängus kontrolliv osapool ja ründemäng oli viimase peal. Noor lootus Mahmoud Dahoud lõi Leipzigi võrku ühe palli. Marco Reus on meeskonna täht ja kandev mängija lõi samuti ühe värava.

Dortmundi meeskonnas on sel hooajal potensiaali võtta lausa meistritiitel enda nimele juhul kui Reus ja kaaslased püsivad vigastustest eemal. Dortmundi keskväli on liiga parimate hulgas ja võrreldav ka Bayer Müncheniga.

Meeskonna tugevuseks ongi tugev keskväli ja kaitse. See valmistab tänases kohtumises Hannoverile suurt peavalu ja väravavõimalusi nad palju ei saa. Hannoveril on vigastustega väljas Martins Felipe, Timo Hubers, Edgar Prib, Noah-Joel Sarenren-Bazee, Dortmundil Omer Toprak ja Jacob-Bruun Larsen.

Dortmund saab vastaseks Leipzigist nõrgema meeskonna ja väravaid saame nähe päris mitmeid.


Aasia händikäp: Dortmund -1,5
2,60