Carabao Cup: Tottenham – Chelsea

Parimad vihjed

Tottenhami kimbutab hetkel väga tihe mängude graafik. Eelmisel nädalal mängiti: pühapäeval Newcastlega, neljapäeval Shkendija ja teisipäeval Carabao karikas Leytoni vastu.

Täna ootab Spursi mäng Chelsea vastu ja juba neljapäeval võõrustatakse Maccabit Euroopa liiga raames.
Mourinho ütles meediale, et nende eesmärk on Euroopa liiga kuna sealt saadav raha on klubile vajalik. Kohalik karikas väga suurt austust klubide hulgas ei vääri.

See aga tähendab seda, et Spursi poolt näeme väljakul täielikult teise ešeloni mehi.

Chelsea paneb postide vahele Edouard Mendy. Kindlasti puuduvad Hakim Ziyech, Christian Pulisic, Billy Gilmour ja Marco van Ginkel.

Chelsea kaitse on olnud esimeste PL voorude ajal kohutav ja isiklikke vigu on nähtud nii Kepa kui ka Thiago Silva esitlustes. Ka Frank Lampard teeb kooseisus muudatusi, kuid suvel osteti päris mitmed kõrge kvaliteediga mehed ja see tähendab ka korralikku pinki. Chelsea järgmine mäng on alles nädalavahetusel, ehk energiat ei pea sarnaselt Spursiga säästma.

Chelsea koef on juba langenud ca 2,0 pealt 1,7 peale. Peale Mourinho usutlust jäi mulje, et mäng on juba ette ära kaotatud. Usume, et Chelsea tahab seda võitu rohkem ja paneme siiski Chelsea võidule ning suurema riskiga ka aasia händikäpile.