Championship: Bolton – West Bromwich

Parimad vihjed

Inglismaa Championship liigas saab esmaspäeva õhtuga 28. voor mängitud kui Bolton ja West Bromwich võitlevad punktide pärast.

Mõlemal meeskonnal on mille nimel mängida. Bolton soovib hoida kohta Championshipis ja West Bromwich soovib naasta Premier League.

Kodumeeskonnale Boltonile on hooaeg olnud raske. 27 mänguga on toodetud vaid 22 punkti ja liigatabelis ollakse eelviimased. Bolton on teinud vaid 18 väravat, ehk 0,6 mängu kohta. Ja endale on lubatud 1,5 väravat mängu kohta. Meeskonna parim väravakütt Josh Magennis on viimati skoorinud septembri keskel. See peaks palju ütlema Boltoni efektiivsuse kohta.

West Bromwich on liigatabeli neljas 47 punktiga ja nad on ka liiga kõige enam skooriv meeskond 55 väravaga. Meeskonnas on püssirohtu kõvasti: Dwight Gayle 14 väravat, Jay Rodrigue 13 väravat. Viimasest viiest võõrsil peetud kohtumisest on võidetud neli.

Liiga kõige kehvem kodumeeskond, liiga kõige ebaefektiivsem ja liigatabeli eelviimane saab endale vastaseks liiga kõige enam väravaid lööva ja Premier League koha pärast võitleva West Bromwichi. Koefi pakutakse Bromwichi võidule 1,90 ligi ja see kõlbab meile hästi.

PANUSTA MÄNGULE RISKIVABALT:
1. Ava endale Optibet’is konto SIIT!
2. Tee vähemalt 15€ sissemakse koodiga SPORT30
3. Saad automaatselt 2×15€ riskivaba panuse ja võimaluse alustada ennustamist ilma igasuguse riskita