Championship: Leeds – Ipswich

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Leeds -1,5
@2,25 Mängima

Peale suurepärast hooaja algust on Leedsil olnud keerulused ajad. Liiga on muutunud ühtlasemaks ja meeskondade tõelised võimed tulevad esile. Viimane kuu aega on olnud Leedsile raske ja selle aja jooksul on saadud vaid üks võit. Hooaja alguses paistis, et Leeds domineerib seda hooaega liigas. Leeds kaotas nüüd ka Birminghamile ja Blackburnile.

Eelmises kohtumises saadi tagasi ründaja Kemar Roofe, mees kes on sel hooajal löönud neli väravat. Roofe esindas meeskonda viimati augusti lõpus. Roofe tagasitulek parandab Leedsi rünnakut veelgi ja ootame neilt edaspidi tunduvalt paremat minekut.

Ipswich on liigas viimasel kohal ja 13-nest kohtumisest on saadud vaid üks võit. Pinge peatreener Paul Hurtsi kohal kasvab kogu aja. Meeskonnas on potensiaali, kuid enesekindluse puudumine paistab välja kõikides tegemistes. Mängutase kõigub väga palju ja seda on raske parandada kui niivõrd kõva pinge on peale pandud.

Leedsi ründemäng Marcelo Bielsa hoole all on olnud võimas ja Ipswichi suguse meeskonna vastu peaksid nad saama päris palju võimalusi väravat lüüa. Leeds mängib koduväljakul ja usume, et nad teevad väga positiivse mängu ja võidavad kesist Ipwichi vähemalt kahe väravaga. Teeme valiku aasia händikäpile -1,5.


Aasia händikäp: Leeds -1,5
2,25