Championship: Middlesbrough – Ipswich

Parimad vihjed

Laupäevasel Championship liiga ringis mängitakse Middlesbrough koduväljakul. Külalismeeskond Ipswich on liiga kehvim ja hoiavad punktitabelis viimast kohta. Meeskond on tõenäoliselt kukkumas hooaja lõppedes League One’i. Praeguseks on nad võitnud 24-st mängust vaid kaks.

Lisaks on Ipswich löönud teiseks kõige vähem väravaid. Pall on saadud väravasse vaid 19 korda ja seda 24 mänguga. Meeskond sai natuke positiivsust viimasel ajal kui võideti üks ja mängiti üks mängu viiki, kuid viimases mängus naasti oma taseme juurde ja kaotati QPR-ile 3-0. Kümnes kohtumises, mil on kaotatud, ei ole suudetud lüüa ühtegi väravat ja endale on nad lasknud 24 mänguga lasknud lüüa 41 väravat.

Middlesbrough on liigas viies ja hetkel liikumas Premier League poole. Viimasel ajal on mängu tase kõikunud ja jõulukuu ajal on saadud kolm kaotust. Boro on sisse lasknud endale vaid 17 väravat, mis on kogu liiga peale parim tulemus. See tuleneb heast kaitsemängust.

Me ei näe Ipswichil võimalusi ja nad jäävad taaskord nullile. Neil on pikk reis põhja ja külmas brittide talves on neil keeruline võõrsil kohtumine.