Championships league: Stoke – Nottingham

Parimad vihjed

Laupäeval viigistas Stoke Brentfordiga 0-0 ja kesknädalal tehti Carabao karikamängus Crawley vasti 1-1 viik ja mäng ei kulgenud mitte kuidagi. Lisaks langeti karikamängudest välja peale penalteid. Täna peavad naad taaskord oma vormi leidma hakkama, kuna Forest ei ole lihtsate killast.

Stoke on Championships tabelis altpoolt teine. Sel hooajal ei ole Stoke saanud mitte ühtegi võitu. Seitsmest mängust on suudetud viigistada vaid kaks ja ülejäänud kohtumised on kaotatud. Stoke tegi suvel mitmeid häid oste, kuid kuidagi ei ole suudetud neid realiseerida.

Forest mängis karikamängus Arsenaliga ja sai 5-0 tuppa. Nad peaksid selle enda mälust kustutama ja jätkama head minekut Championship liigas, et tagada järgmiseks aastaks koht Premier Leagues.

Foresti mängupilt ei ole kaunimate killast, kuid võõrsilmängudest on pigistatud välja viimane. Kuidagi suudavad nad oma vastaseid frustratsiooni ajada. Forest ei ole sel hooajal kaotanud mitte ühtegi mängu, kusjuures on mängitud võõrsil selliste tiimidega nagu Leeds, Fulham ja Swansea, ja selle trio vastu võeti koju kaasa seitse punkti.

Viimases kuues omavahelises mängus on viiel korral löödud alla 2,5 värava ja usume, et ka selles mängus väga palju ei lööda. Lisaks arvestades Stoke’i halba ja Nottinghami veenvat mängu, siis me ei usu, et Stoke selle mängu võidab.