Championships league: Stoke – West Bromwich

Parimad vihjed

Mõlemad skoorivad ja West Brom võidab
@4,80 Mängima

Kuidas esineb Stoke peale peatreener Nathan Jones-i kinga saamist? Stoke langes Jonesi käe all liigatabeli kolme viimase hulka ja täna mängitakse ilma ülemuseta meeskonna vastu, kes juhtis enne nädalavahetust Championship liigat.

West Brom on sel hooajal kaotanud vaid korra ja sellele mängule tullakse hea skoorimise pealt. Viimases neljas mängus on nad löönud üheksa väravat. Peale eelmist hooaega kaotati kaks ründemängijat, kuid nad on leidnud sellele suurepärase vastumürgi.

Siiski on West Bromil kaitses probleeme. Nad on endale lasknud keskmiselt 1,2 väravat mängu kohta ja 86% mängudes on värav sisse lastud. Täna mängitakse Stoke City vastu, kes on skoorinud viimases kolmes kodumängus neljast. Ootame selles mängus väravaid ja West Bromi mängudes sel hooajal on mõlemad meeskonnad skoorinud 80% juhtudel.

Siiski peaks West Bromi kvaliteet olema niipalju parem, et sellest mängust kolm punkti napsata. Stoke on kodus kaotanud viis kohtumist viimasest seitsmest. Top 6 meeskonnad on nad võitnud viiel korral kuuest. Kui lisada sellele veel West Bromi suurepärase võõrsilmängude vormi, siis võõrsilmeeskonna võit ja mõlema skoorimine on atraktiivne panus.

Me ootame suureskoorilist mängu, eriti arvestades külaliste head hoogu. Viimases kolmes neljast on nende mängudes löödud üle 3,5 värava.


Mõlemad skoorivad ja West Brom võidab
4,80