China Championship: Sam Craigie – Mark King

Parimad vihjed

China Championship snuukeris algab ja saame avaringis magusaid panuseid kui Sam Craigie (maailmalisti 112) kohtub Mark Kingiga (maailmalisti 22)

Craigi maailmalisti paigutus on natuke segadusttekitav, kuna noor inglane mängib aastas tunduvalt vähem turniire kui teised maailma tipud. Cragie on lootustandev mängija kel on õnnestunud võita suuri nimesid nagu näiteks Barry Hawkins. Tema tugevuseks on puntilöök mis tabab ligi 100%-liselt. Kui lisada siia veel turvalöögid, siis on raske leida tema mängus suuremaid nõrkusi.

Kingi karjäär on tugevas languses. Inglase aastatetagune võitudejada on kadunud. Mees on kaotanud viimasest neljast mängust kolm ja vastased ei ole olnud Craigi tasemel mängijad, välja arvatud Stuart Bingham, kes võitis Kingi 5-2. Kingi ainus tugevus hetkel on turvalöögid. Punkilöökidega on mehel suuri raskusi. Lihtsa breigi ajal ebaõnnestub ta lihtsate löökidega, mis annab vastasele lihtsa punkti ja võita freim.

Koefid on võrdsed, kuid Craigi mängupilt on hetkel tunduvalt parem ja valikuid kuhu panustada ei ole raske näha. Valime Craigie võitu ja lisaks ka koos freimi händikäpiga.