CHL: Djurgården – Trinec

Parimad vihjed

Rootsi Djurgården tervitab Tsehhi Trinecit. Eelmisel hooajal mõlemad madistasid oma liiga nelja parima seas. Trinec isegi finaalis. Meeskonnad kohtusid eelmisel nädalal Tsehhis ja siis Trinecil eriti võimalusi ei olnud. Mäng lõppes 1-6.

Djurgården on traditsioonidega rootsi klubi. Nad on võitnud Rootsi liiga 16 korda. Sel sajandil on edukus olnud natuke kehvem. Viimane tiitel pärineb aastast 2001. Vahepeal käidi isegi Allsvenskanis.

Praegusel hetkel meeskonna olukord näib parem. Djurgården sai tagasi tähtsa mängija Jacob Joseffsoni, kes viimased kaheksa hooaega uisutas NHL-is ja kus kogunes tema saldosse üle 300 mängu.

CHL hooaeg on alanud Djurgårdenil hästi. Kindel võit Trineci üle ja siis võit Storhamari üle. Djurgården on tegemas uut tõusu Rootsi ja Euroopa tippu.

Külalismeeskond Trinec oli veel eelmisel hooajal Extraliga 2 meeskond. Kontrollmängud läksid neil hästi, kuid kaks esimest CHL mängu on olnud väga kehvad. Väravate vahe 3-14 räägib enda eest. Tappara võitis neid viimases mängus 2-8. Nende numbrite põhjal võiks öelda, et meeskonna mängutase on kehvake.

Mängu soosik on loomulikult kodumeeskond Djurgården. Kahtlane, et Trinec on saanud oma mängu nii lühikese aja jooksul käima. Djurgårdeni võidu peale saab koefi 1,6, kuid -1,5 värava händikäp koefiga 2,05 kõlab päris magusalt.