CHL: HC Banska Bystrica – JYP

Parimad vihjed

Mõlemad meeskonnad löövad kaks väravat
@1,86 Mängima

Valitsev CHL-i meister alustab uut hooaega Slovakkia meistri Banska Bystrica vastu. Slovakid on pidanud mõned treeningmängud Austria meeskondade ning Slovakkia KHL meeskonna Slovan Bratislava vastu. Selle mängu Bystrica võitis 4-3. Sõprusmängud on ettearvamatud kuid meeskonnad mängivad erinevatel tasemetel ja tulemust võib pidada üllatavaks. Bratislava on ka üks nõrgemaid meeskondi KHL-is.

JYP on mänginud augustis kolm mängu ja sealt saadi kaotus HPK-lt, kuid võideti Kalpat ja Pelicansi. JYP oli soome liiga eelmise hooaja tugevamaid meeskondi, kuid poolfinaalis HIFK oli parem. Seetõttu vahetati treenerit ja nimetati ametisse juunioreid treeninud Lauri Merikivi. Merikivi ei ole varem sellisel tasemel juhendanud. Lisaks treenerile toimus päris suur muutus ka mängijate hulgas. Eelmise hooaja suurim punktitooja Anssi Suomela läks Põhja-Ameerikasse ja kaotati veel mitmed punktitoojad. Asemele tuli Eric Perrin, kes toob kindlasti kogemust ja ka punkte. Viimases kohtumises võideti Lahtis 5-8.

JYP näitas, et väravate löömisega ei ole probleemi, kuid samas lasti ka enda võrku viis litrit. Tegemist on hooaja esimese mänguga ja meeskondade mäng ei ole veel väga kindel ja seetõttu ootame kohtumisest palju väravaid. Ka Bystrica on näidanud ohtlikust rünnakul. Paneme piletile vähemalt kaks väravat mõlemalt meeskonnalt.


Mõlemad meeskonnad löövad kaks väravat
1,86