CHL: Kärpät – Salzburg

Parimad vihjed

Händikäp ilma viigita: Salzburg +2
@2,05 Mängima

Salzburg sai väikese edu esimese veerandfinaalkohtumises koduväljakul. Viimasel hetkel löödud 3-2 võiduvärav tähendab seda, et Kärpät peavad võitma normaalajal ja vähemalt kahe väravaga kui soovitakse pääseda poolfinaali ilma lisaaega mängimata. Ülesanne ei saa olema lihtne.

Salzburg on suurepärane meeskond, kes teeb tööd mängust mängu. Mäng litriga võibolla ei ole nii osav kui Soome ässadel, kuid neil on suurepärane oskus enda nõrkusi peita. Neil on ka mõned väga kvaliteetsed mehed nagu näiteks Brant Harris. Salzburg võitis oma alagrupi Berni ja Växjö ees, mis räägib meeskonna tasemest.

Kärpätel oli oma võimalus avamängus, kuid Salzburg võitis siiski teenitult. Viimane värav oli suuremat sorti munamine Kärpäte poolt, kuid ikkagi. Kodumängule lähevad Kärpät loomulikult soosikuna, kuid koefide järgi tundub, et meeskondade tasemevahe on meeletu ja seda tuleks ära kasutada.

Võrdne ja tõenäoliselt väheste väravatega kohtumine kus otsustatakse poolfinaali pääseja. Avamängu järel võib öelda, et meeskondade tasemevahe ei olnud suur. Kärpät on seatud kofide põhjal suureks favoriidiks ja kasutamegi küpselt mänguva Salzburgi händikäppi.


Händikäp ilma viigita: Salzburg +2
2,05