CHL: Mountfield HK – Kärpät

Parimad vihjed

Jäähoki Meistrite liiga alagrupimängud saavad otsa kolmapäeval ja Soomest pärit Kärpät on külas Mountfieldis. Meeskonnad kohtuvad teist korda nädala aja jooksul. Kärpät võitis tol korral kodus 3-2.

Seekordses mängus on olukord pisut teine, kuna meeskondade motivatsioonitase on madalal ja mängida ei ole millegi nimel. Meeskonnad mängisid vägagi rõõmsat hokit ja rünnati ühe värava alt teisele. Kõik viis väravat löödi teisel kolmandikul. Ka väravalöömise võimalusi selles mängus oli mehiselt, kuid litrid ei tahtnud kuidagi võrku lennata.

Eelmises kohtumises tegid väravavahid Vehviläinen ja Pavelka suurepärase mängu. On oodata, et Kärpät paneb väljakule teise väravavahi. Kärpät on saatnud reisile kõik mängukõlbulised mängijad

Kärpät on alagrupi juba võitnud ja Mountfield alagrupist edasi ei pääse.

Eelmises mängus jäi peaga mängimisest kõvasti puudu, kuid see eest tormati pea ees rünnakule. Seda tegid mõlemad meeskonnad. Jääb küsimus, mis peaks tänases mängus muutuma kui kaalul ei ole kummalegi meeskonnale mitte midagi. Tuleb lahtine mäng ja kui suudetakse väravavõimalused ära kasutada, siis lüüakse ka palju väravaid.