Cincinnati ATP: Kevin Anderson-David Goffin

Parimad vihjed

Geimide händikäp: Goffin +2,5
@2,00 Mängima

Cincinnati ATP turniiri kaheksandikfinaalis mängitakse põrutav mäng kui omavahel lähevad kokku Kevin Andersson ja David Goffin,

Anderson võitis turniiri avamängus Jeremy Chardyt kahes setis 7-6, 6-2 ja edenes kaheksandikfinaali. Anderson on väga hea servija, kuid palli vastuvõtt sõltub päevast. Ta mängib väga head hooaega, kui oma võidunimekirja sai lisatud teiste tuntud nimede kõrval ka Roger Federer.

Goffini raske hooaeg tundub Cincinnatis kui halb unenägu, kuna mees mängib elu tennist. Esimeses ringis alistas mees superhoos oleva Stefanos Tsitsipase kahes setis ja eile oli Benoit Paire kord reketeid pakkida Goffini hea mängu järel. Goffin on üks maailma parim servi vastuvõtja ja seda on ta ka turniiri kahes esimeses kohtumises näidanud. Tema suurimaks tugevuseks võiks pidada raudseid närve, kuna mees on andnud oma servidel võimaluse 20-neks murdepalliks, kuid neist on realiseeritud vaid neli.

Goffin on üks parimaid servi vastuvõtjaid, kuid koefide põhjal on tema selles mängus underdog. Piletile paneme Goffini võidu geimi händikäpiga ja ka otsevõitu lahjema panusena.


Geimide händikäp: Goffin +2,5
2,00