Cincinnati ATP: Stefanos Tsitsipas-David Goffin

Parimad vihjed

Põhja Ameerika tenniseturniirid saavad sel nädalal jätku ja järg on Cincinnatis peetaval ATP ja WTA turniiril. Avaringis näeme mitmeid kõvatasemelisi kohtumisi ja ühe eriti põneva mängu võtame luubi alla. Kreeklane Stefanos Tsitsipas (ATP 15) võtab mõõtu belglasest David Goffinist (ATP11)

Tsitsipas on nädanud viimastes kohtumistes vägevaid sooritusi. Eelmisel nädalal peetud Toronto ATP turniiril võitis ta näiteks värsket Wimbledoni meistrit Novak Djokovici. Samuti selle hooaja sensatsioon Alexander Zverev pidi kreeklase oskusi tunnistama ja vastu võtma kaotuse. Tsitsipas on suurepärane servija ja servi vastuvõtt on lihtsalt üks maailma parimaid. Tema suurimad probleemid on olnud esimeste settide unisus ja oma servide kaotused kohe kohtumise alguses.
Huvitavaks teeb selle kohtumise see, et Tsitsipakasel on vaid kaks ööpäeva aega puhata, kuna Torontos mängis kreeklane väga füüsilise finaali legendi Rafael Nadali vastu.

Goffini hooaeg on olnud vaevaline. Põhiliselt tänu silmavigastusele. Suurepärase servi vastuvõtjana tuntud belglane on oma oskusi vahepeal näidanud, kuid paljud mängud on sel hooajal ebaõnnestunud. Goffin on jätkuvalt maailma parim väljakumängus ja kui ta lõpuks oma silmavigastusest paraneb võib belglane teha suuri tegusid.

Goffin on selle kohtumise favoriit just tänu sellele, et ta sai kauem puhata ja mängule valmistuma hakata. Kiiret võitu ei oota me sellelt mängult kummaltki mehelt, kuid lõpuks peaks ikkagi määravaks saama see, et Goffin on saanud enam puhata. Piletile lähevad Üle liinid ja ka settide arv.