Copa America: Argentiina – Tšiili

Parimad vihjed

Aasia händkäp: Tšiili +0,5
@1,98 Mängima

Argentiina ja Tšiili peavad tulise pronksimängu laupäeva õhtul. Argentiina mäng ei ole sel turniiril korralikult käima läinud. Neil on küll kõvad nimed, kuid viiest kohtumisest on võidetud vaid kaks.

Poolfinaalis brasside vastu jäi Argentiina taaskord nullile. Tõele näkku vaadates, ega Brasiilia väravat liiga mitu korda ei ohustatud. Argentiina mängijad ja treenerid olid väga närvilised ja Messi võttis veel kohtumise järel kohtunike teema üles. Frustratsiooni oli kõiges ja see pani nende mängule kindlasti ka pitseri.

Tšiili turniir on olnud nagu ameerika mäed. Alagrupist saadi edasi teisena Uruguay järel. Veerandfinaalis alistati Kolumbia penaltitega, kuid poolfinaalis oli Peruu üllatuslikult 3-0 neist parem.

Tšiili sai Peruu vastu palju võimalusi, kuid viimistlemine ei õnnestunud. Peale löödi lausa 19 korda ja seitse neist raami.

Argentiina on selle mängu favoriit, kuid ei tohiks olla niivõrd suur favoriit kui koefid seda peegeldavad. Meeskonna mäng ei ole kuidagi veerema läinud ja pilgud võivad olla juba tulevikku suunatud.

Panustame selles kohtumises Tšiilile +o,5 händikäpiga. Pronksimängud on suur loterii, kus mehed peavad just vaimselt tugevad olema. Autsaideril on tavaliselt suurem isu võita.

Vaata mängu otseülekannet (Live stream) Unibetist. Selleks peab sul seal konto olema ja kasvõi üks euro kontol.


Aasia händkäp: Tšiili +0,5
1,98