Copa America: Brasiilia – Argentiina

Parimad vihjed

Brasiilia ja Argentiina peavad täna öösel tulise lahingu Copa America finaalikoha nimel. Vaatame kuidas meeskonnad poolfinaali jõudsid.

Brasiilia tuli alagrupist läbi ilma ühegi kaotuseta. Saldoks jäi kaks võitu ja 0-0 viik. Väravate vahe 8-0. Kaheksandikfinaalis oli Paraguay vastu raskusi, kuid pääseti siiski edasi peale penaltite löömist.

Argentiina alagrupimängud ei olnud niivõrd veenvad. Edasipääs kindlustati alles viimases mängus kui saadi Quatarist 0-2 jagu. Alagrupi saldoks jäi võit, viik ja kaotus. Väravate vahe 3-3. Veerandfinaalis alistati Venezuela 0-2 ja lunastati koht poolfinaalis.

Brasiilia on selle paari favoriit. Meeskonna minek on olnud veenev isegi kui masin veerandfinaalis natuke jupsis. Argentiina vorm on küll turniiri edenedes paranenud, kuid me ei usu et nad saavad kodupubliku ees esinevale Brasiiliale vastu. See koef mida brasside võidu eest pakutakse sobib hästi!