Copa America: Brasiilia – Boliivia

Parimad vihjed

Suvine Copa America lüüakse lahti korraldajamaa Brasiilia ja Boliivia vahel. Teised meeskonnad alagrupis on Venezuela ja Peru.

Brasiilia meeskond on taaskord väga kõrge kvaliteediga ja täis pallikunsti. Neymar küll sai Qatari vastu vigastada, puudub ka Marcelo ja Vinicius Junior.

Brasiilia suurimateks staarideks on sellel turniiril Alisson, Thiago Silva, Philippe Coutinho ja Roberto Firmino. Brasside väravavahid on uskumatult kõvad. Liverpooli Alisson ja Man City Ederson – mõlemad võiksid olla esiväravavahid. Keskväljalt leiame Casemiro, Arthuri nin ründest Gabriel Jesuse.

Boliivia on A-alagrupi kõige nõrgem meeskond ja see võib välja paista ka tablool, eriti Brasside vastu. Boliivia on mänginud sel aastal neli mängu ja kolm nendest kaotati. Korra mängiti Nicaragua vastu viiki 2-2.

Avakohtumise ainus küsimärk korraldajamaa Brasiilia poolt on see, kui kiiresti suudetakse väravalukk lahti muukida. Kindlasti soovitakse avakohtumises kohe võtta kindel võit enne kui publiku tekitatud surve peale tuleb. Mängime sellele, et lüüakse vähemalt neli väravat selles mängus.