Copa America: Brasiilia – Venezuela

Parimad vihjed

Brasiilia lööb üle 2,5 värava
@1,91 Mängima

Brasiilia kohtub teises ringis Venezuelaga. Võõrustajamaa Brasiilia võitis kindlalt avakohtumise Boliivia vastu 3-0 ja selles mängus säras eriliselt Philippe Coutinho. Coutinho on mängija, kes Brasiilia eest mängib alati suurepäraselt, isegi kui klubis nii hästi ei lähe.

Brasiilia ei suutnud Boliivia väravat 50 minutiga lahti muukida, kuid siis lõi Coutinho kaks väravat kolme minuti jooksul ja vabastas meeskonna. Brasiilia valdas palli lausa 74% ja ründas tõeliselt mitmekesiselt ja võib öelda, et Boliivial väravavõimalused puudusid.

Venezuela tegi avamängus Peruu vastu 0-0 viigi. Mäng oli võrdne, kuid paremad võimalused väravat lüüa olid Peruul. Venezuela kaitse on olnud suhteliselt heal tasemel, kuid kas sellest piisab, kui vastu astub võitjasoosik?

Kui Brasiilia suudab lüüa kiire värava, siis hakatakse lõbutsema, ja see määrab mängu käigu. Meeskonna tase on niivõrd kõva, et värava võib lüüa ükskõik kes. Panustame sellele, et Brasiilia lööb üle 2,5 värava!