Copa America: Tšiili – Peruu

Parimad vihjed

Tsiili võidab ja Peruu ei skoori
@2,80 Mängima

Copa America teises poolfinaalis lähevad vastamisi kaks viimast Copat võitnud Tšiili ja natuke üllatuslikult nii kaugele jõudnud Peruu. Tšiili on selle kohtumise favoriit.

Tšiili jäi enda alagrupis teisele kohale kui viimases kohtumises kaotati napilt Uruguayle. Veerandfinaalise kukutati välja Kolumbia penaltitega. Tšiilil on hea võimalus võtta kolmas järjestikune Copa võit, sest mängupilt on ju olnud suhteliselt hea.

Kahes esimeses kohtumises oli Tšiili maagilise viimistlemisega ja löödi kuus väravat. Kahes järgmises ei löönud La Roja ühtegi väravat, kuigi Kolumbia vastu oli võimalusi küllalt. Pall käis kaks korda ka vastase väravas, kuid need väravad tühistati peale video vaatamist.

Peruu sai alagrupist edasi kolmandana, isegi kui viimane kohtumine oli häving Brasiilia vastu. Veerandinaalis koguti ennast ja saadi Uruguay vastu penaltite järgselt võit. See on juba kolmas kord poolfinaalis viimase 9 aasta jooksul. Kahel viimasel korral jäädi kolmandaks.

Isegi kui poolfinaali koht on suurepärane tulemus, siis ei ole Peruu eriti muljet suutnud avaldada ja seda just ründemängu osas. Normaalajal on tehtud sel turniiril kolm väravat ja kõik need nõrga Boliivia vastu. Uruguay vastu ei löönud Peruu kordagi väravale.

Tšiilile pakutakse korralike koefe. Nagu öeldud, Peruu ründemäng ei ole muljet avaldanud ja Tšiili on mänginud hästi, isegi kui tulemused on olnud kõikuvad.

Panustame Tšiili võidule ja seda nulliga kui ka normaalajal. Võiks ka proovida 1-0 ja 2-0 võidu täpset skoori.