Copa America: Uruguay – Jaapan

Parimad vihjed

Uruguay lööb üle 2,5 värava
@2,10 Mängima

Avamängus Ecuadori purustanud Uruguay kohtub teise ringi kohtumises Jaapaniga. Jaapan kaotas avaringis Tšiilile 4-0, nii et meeskondadel oli vägagi erinev mänguvoor.

Uruguay on Copa America üks suurimatest soosikutest. Meeskonda kuuluvad suurnimed nagu Luis Suarez, Edinson Cavani ja Diego Godin, kuid nende meeste taga on teisedki head mängijad nagu Juves palliv Rodrigo Bentacur.

Uruguay mängu oli tõeliselt kaunis vaadata ja nad olid lisaks sellele vägagi tõhusad. Ecuadori vastu juhiti poolajaks juba 3-0. Teisel poolajal tõsteti jalg gaasilt ja löödi vaid üks värav, kuigi võimalusi jagus. Võimalusi loodi mitmekesiselt ja keskväli varustas Suarezt ja Cavanit suurepäraste söötudega.

Jaapan kaotas ilmetult Tšiilile, kuid neil olid siiski mõned võimalused ka värava löömiseks. Viimistlemine ei olnud aga sellel tasemel, mis vaja. Nende kaitsemäng ei olnud samuti tuttavlikult ühtne ja lihtsaid vigu kogunes liialt palju. Neid ei saa teha kui vastu astub Uruguay.

Kui Uruguay jätkab sama sisukat mängu, siis tuleb sellest Jaapanile väga raske mäng. Jaapan peab oma kaitsemängu kõvasti parandama. Uruguay on suursoosik ja panustame sellele, et nad löövad üle 2,5 värava hea koefiga.