Copa America: Venezuela – Argentiina

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Venezuela +1
@1,92 Mängima
Viik välistatud: Venezuela
@5,05 Mängima

Venezuela kohtub Rio de Janeiros Copa America veerandfinaalis Argentiinaga. Argentiina oli taaskord püstihädas alagrupist edasi saamisega. Venezuela seevastu tegi alagrupimängudes väga tugeva esituse.

Venezuela ei ole veel ühtegi kohtumist Copa Americas kaotanud, kusjuures nende alagruppi kuulusid ka Brasiilia ja Peruu. Hea meeskonnamäng on neid kandnud veerandfinaalideni. Viimases kolmes omavahelises kohtumises ei ole Venezuela Argentiinale kaotanud. Mõned kuud tagasi peetud sõpruskohtumise Venezuela võitis 3-1.

Midagi ei ole veel selles mängus kindlat, eriti kui kohtutakse täielikult ebaõnnestunud Argentiinaga. Argentiina suutis võita vaid alagrupi autsaiderit Qatari, kuid Kolumbiale kaotati 0-2 ja Paraguay vastu tehti viik veelgi tagasihoidlikuma mänguga.

Kõik pinged on pandud just argentiinlaste õlule. Kõigepealt ebaõnnestunud MM ja ikka veel ei ole suudetud meeskonnana mängima hakata. Ka sellel turniiril mängitakse väga saamatult ja proovitakse poolvägisi palli väravasse saada. Meeskonna kokkumäng ei ole piisaval tasemel isegi kui seal leidub selliseid mehi kui Lionel Messi. Alagrupis tehti lihtsaid vigu. Kaotati palli liiga tihedalt, vead kaitses ja üldiselt valed lahendused olukordadele. Meeskonna edu on küll sellel turniiril raske näha olles näinud kolme esimest kohtumist.

Panustame Venezuela edule selles mängus. Argentiina farsist hoolimata näeme väga mõnusaid koefe Venzuelale ja tõenäoliselt need enne mängu kukuvad.


Aasia händikäp: Venezuela +1
1,92