Eesti Käsipalli Meistriliiga, HC Viljandi – Coop Põlva

Parimad vihjed

Käsipalli Meistriliigas on kolmapäeval ühes eeldatavalt võrdses lahingus platsil Viljandi HC ja Põlva Coop. Mullu said mulgid põlvalastest küll kõigis neljas mängus jagu, kuid tänavune hooaeg pole nii hästi alanud. Viljandil on tabelis vaid kaks punkti ning viimased kolm liigamängu on kaotatud.

Viljandi ei ole see hooaeg sama Viljandi, mis ta oli eelmine. Nii mõnigi mees on lahkunud, mitmed põhitegijad on kas vigastatud või alles taastuvad. Coop saab aga nädalast nädalasse teha korralikke treeninguid Serviti meestega, tase hoitakse ühtlane ning eelmise hooaja noored on paremad, kui eelmine aasta.

See hooaeg on Põlva olnud kindlalt tugevam Viimsist ja Tapast. Hambaid on näidatud Kehrale. Lisaks ka esimeses voorus poldud nii lootusetud Serviti vastu. Viljandi on aga vahepeal suutnud kaotada Arukülale ning võidetud on ka Viimsit. Kõik viitab sellele, et tegu on pigem võrdsete vastastega ja sellisel juhul on igati mõistlik kaaluda tiimi, kelle koefitsient on kõrgem. Antud juhul on Coopi koefitsient liiga kõrge.