Eesti Käsipalli Meistriliiga, Tapa – Aruküla

Parimad vihjed

“Eesti käsipallis kohtuvad täna Meistriliiga viimaste aastate punased laternad. Tapa võõrustab Arukülat.

Tegu on põhimõttelise vastasseisuga. Mullu lõpetasid tiimid vastavalt 8. ja 7. kohal. See aasta on suudetud kohati ka teiste vastu head mängu näidata ja punkte noppida. Tapa on suutnud näiteks viigistada Viimsiga, mängus milles oldi tegelikult tugevamad ning õiglasem tulemus oleks Tapa võit. Aruküla on suutnud hooaja alguses üllatada Viljandit, kes on sellele hooajale läinud samas oluliselt noorema koosseisuga.

Eelmisel hooajal samade vastaste mängudes ei kaotanud Tapa kodus kordagi, üks kohtumine jäi viiki. Ka sel aastal on tegu võrdsete võistkondadega, mis sisuliselt koosneb kohalikest noortest, millele on lahjenduseks paar kogenenumat käsipallurit. Paberil ja ka tegelikult siiamaani väljakul on tegu võrdsete vastastega ja mis kõige olulisem ka ülimotiveeritud võistkondadega, sest just mängudes omavahel on parim võimalus saada punkte.

Sellises olukorras, kus võistkonnad on võrdsed, on lausa patt jätta kasutamata kõrget võidukoefitsienti koduvõistkonnale, kellel on Tapal suur toetus. Just täis tribüünid võivad täna suurt rolli mängima hakata.”