Eesti Laul 2019, 2. poolfinaal

Parimad vihjed

Uku Suviste pääseb finaali
@1.03 Mängima
Grete Paia pääseb finaali
@1.15 Mängima
Kerli Kivilaan pääseb finaali
@1.25 Mängima

Eesti Laulu 2. poolfinaal toimub samal nädalal, juba laupäeval. Kuigi kõikide eelduste kohaselt ei tule üldvõitja sellest poolfinaalist, tahavad kõik siiski Saku Suurhallis 16. veebruari õhtul esineda. Vaatame, mis võimalused selleks kõigil on.

1. Need, kes saavad kindlalt edasi. Oma kuulsuse, hea laulu ning inimeste eeldatava huvi tõttu, mida näitavad kõrged kohad küsitlustes ning suured numbrid videote ja lugude vaatamisel/kuulamisel.
Uku Suviste @1.03 (Betsafe), Grete Paia @1.15 (Betsafe) ja Kerli Kivilaan @1.25 (Betsafe).
Head koefitsientide saamiseks peab vaatama listis edasi. Väljakujunenud artiste Eesti maastikul kellegi seas ei ole, kuid on suur tõenäosus, et eelmisel aastal Superstaari saate finaalilini jõudnud Sissi võiks olla lonks midagi uut Eesti Laulule. Tema kasuks räägib väga suur „eetriaeg“ meedias ning üleüldine tähelepanu.
Sissi @2.3 (Betsafe)
Suur tähelepanu on ka Sünne Valtril, kuid kahjuks Patuse Poolega kuulsaks saanud naisel ei ole edasipääsuks kuigi suuri šansse. Eesti Laulu vaatajad ei ole üldiselt sama kontingent, kes Patuse Poole kontsertidel käib. Lisaks on lugu suhteliselt igav ja eimidagiütlev.
Synne Valtri ei pääse edasi @1.8 (Coolbet)