Eesti Laul 2019 – finaal

Parimad vihjed

Stefan edestab Kerli Kivilaani

Eesti Televisiooni aasta sündmus on käes. Eesti Laulu finaal!

Erinevalt eelmisest aastast, ei ole kõik asjad sugugi selged. Victor Crone on küll kihlveokontorite poolt suurfavoriidiks tembeldatud, kuid talle kuklasse hingab suure fännibaasi ja hea lauluga Uku Suviste ning ka teised võivad osutuda üllatajateks.

Ühe sellise potentsiaalse üllataja juurde tasubki peatuda. Stefan oma looga „Without you“ võidab televaatajate südameid juba teist aastat järjest. Meenutame, et eelmine aasta jäi ta tugevas konkurentsis kolmandaks.

Tundub, et see aasta teda natuke alahinnatakse. Samas žürii, eksperdid ja ka konkurendid ise peavad teda väga tugevaks võistlejaks. See pole üldse üllatav, et traditsioonilises Ringvaate punktijagamises pani enamik võistlejaid esimeseks just Stefani.

Kui juba praegu on ta lugu kusagil 3-5 koha kindlas konkurentsis, siis Kerli Kivilaane ja Ingeri ees on tal Eesti Laulu finaali kogemus taskus. Lisaks on Kerli Kivilaane lool kerge plagiaadi süüdistus, mis ilmselt ei luba žüriil liiga kõrgeid punkte talle panna.

Loomulikult jääb sedasorti ürituse puhul mängima ka X-faktor, aga samamoodi võib see X-faktor tõsta Stefanit ka võitjaks!