Eesti Meistriliiga: Flora – Levadia

Parimad vihjed

Mõlemad võistkonnad skoorivad - EI
@2.15 Mängima

Nädalasisest vooru lõpetavad omavahel Eesti klubijalgpallivalitsejad – Flora ja Levadia.

Flora on sel hooajal jäänud võiduta vaid korra, kui koduväljakul ei suudetud Narva Transi vastu viigist enamat. Levadial on aga oluliselt rohkem punktikaotusi. Kahest mängust Nõmme Kaljuga on saadud vaid 1 punkt. Lisaks on kaotatud ka Florale endale. Ja kuigi tolles mängus Levadia justkui domineeris mängu ja omas võimalusi, tuli võitjana Flora.

Mis ootab meid kolmapäeva õhtul? Ma arvan, et Jürgen Henn mõistab fakti, et Levadia mehed on individuaalses plaanis tugevamad, ja võistkonnamäng on võtmesõnaks. Tänu sellele võitis Flora aprillikuises mängus ja see on nende lootus ka nüüd. Ehk siis sisuliselt tähendab see siiski tagasihoidlikumat hoiakut ning mitte liigset tormamist.

Samad dilemmad on ka Aleksandar Rogici ees, kelle võistkonda eelmine kord karistati, kui nad liiga uljalt ründama läksid. Kas tark treener kordab oma vigu? Pigem mitte ja juba Nõmme Kalju vastu oli näha, et Levadia on oluliselt ettevaatlikum. Kindlasti on Rogic tark treener ja kindlasti ei astu ta teistkordselt ämbrisse.

Väravaid liiga agaralt oodata täna ei tasu, küll aga tuleb pusimine, mille tõenäoliselt lõpetab üks eksimus või suurepärane sooritus.